zabawy tagged posts

Jak prawidłowo wychować dzieci?

Decyzja o posiadaniu potomstwa jest decyzją na całe życie. Rodzice muszą włożyć dużo wysiłku w ukierunkowanie charakteru i ogłady swojego dziecka. Jakie kroki podejmować, żeby dziecko wyrosło na kulturalnego człowieka?
więcej...

Z jakich powodów klocki lego są tak ogromnie popularne wśród dzieci od kilkudziesięciu lat.

Klocki lego od kilkudziesięciu lat są jedną z najpopularniejszych zabawek dla dzieci, co zresztą widać po tym, jak dużo się ich sprzedaje. Nie ma chyba malucha, jaki na pewnym etapie swojego życia by się nimi nie bawił, a tak naprawdę propozycja tej firmy obejmuje każdą grupę wiekową.
więcej...

Bezpieczeństwo pociech jest niezmiernie ważne

Pragniemy dla naszych pociech tego co najwspanialsze, a więc chcemy im zagwarantować jak najcudowniejsze miejsca do zabawy. Sprawdzamy czy dany zestaw drabinek zezwoli im się kształtować na sporo możliwość, czy będzie rozwijać nie tylko ich koordynację fizyczną, ale także i umiejętność przewidywania co się stanie, jeżeli na danej konstrukcji zachowa się w taki, czy kolejny sposób. Nie mniej pamiętajmy, iż nawet najbardziej rozszerzona budowla nie będzie odpowiednia, jeśli będzie już zepsuta oraz będzie potrzebowała naprawy.
więcej...

Jeżeli kochamy zagadki oraz wspólne działanie, to warto przeżyć niezapomniane chwile w Escape Roomie

Jeżeli chcemy przeżyć niezapomnianą przygodę z przyjaciółmi albo współpracownikami, to dobrze będzie zainteresować się tzw. Escape Roomem, czyli zespołową przygodą, która polega na tym, iż wspólnie musimy wydostać się z zamkniętego pokoju.


Mnóstwo spółek wykupuje dla swoich pracowników rozmaite zabawy, których polegają na działaniu w zespole.
więcej...