zabawy tagged posts

Jak prawidłowo wychować dzieci?

Decyzja o powiększeniu rodziny jest decyzją na zawsze. Mama i tata muszą bardzo się zaangażować w kształtowanie osobowości i manier swojego dziecka. Jakie kroki podejmować, aby dziecko było w przyszłości kulturalnym człowiekiem?
więcej...

Jeżeli kochamy zagadki oraz wspólne działanie, to warto przeżyć niezapomniane chwile w Escape Roomie

Jeżeli chcemy przeżyć niezapomnianą przygodę z przyjaciółmi albo współpracownikami, to dobrze będzie zainteresować się tzw. Escape Roomem, czyli zespołową przygodą, która polega na tym, iż wspólnie musimy wydostać się z zamkniętego pokoju.


Mnóstwo spółek wykupuje dla swoich pracowników rozmaite zabawy, których polegają na działaniu w zespole.
więcej...

Plac zabaw dla dzieci ma być wesoły

Powinniśmy przeanalizować jak ma prezentować się najlepszy plac zabaw dla dzieci. Zawsze pragniemy podarować własnym maluchom to co najwspanialsze, a co się z tym łączy, poszukujemy dla nich także najwspanialszych terenów na zabawę. Dlatego dokładnie sprawdzamy plac zabaw dla dzieci, na który pragniemy wpuścić nasze dzieci.
więcej...

Z jakich powodów klocki lego są tak ogromnie popularne wśród dzieci od kilkudziesięciu lat.

Klocki lego od kilkudziesięciu lat są jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek, co zresztą widać po tym, jak dużo się ich sprzedaje. Chyba się nie znajdzie malucha, który na pewnym etapie życia by się nimi nie bawił, a przecież propozycja tej firmy obejmuje wszystkie grupy wiekowe.
więcej...