zabawki tagged posts

Dlaczego dziewczynki lubią się bawić lalkami, najpopularniejsze lalki w naszych sklepach

Lalki od dawna stanowią jedną z najważniejszych zabawek dużej części małych dziewczynek. I tak jest po dziś dzień, wystarczy udać się do pierwszego napotkanego sklepu sprzedającego zabawki i przejrzeć półki przeznaczone dla dziewczynek. Zresztą we współczesnej kulturze panuje powszechne przekonanie, że chłopcom przypisane są auta oraz broń, a dziewczynkom zdecydowanie lalki.
więcej...

Zabawki dla milusińskich – co można sprezentować dziecku??

Dla każdego rodzica dziecko jest największym dobrem w życiu. Ze stwierdzeniem tym zgodą się bez żadnych wątpliwości wszyscy ci, którzy mają własne dzieci. Każdy rodzic pragnie dać w związku z tym swojej pociesze wszystko to, co jest dla niego najlepsze. Wiele osób zadaje więc pytanie: po jakiego rodzaju zabawki sięgać, aby zapewnić maluchowi radość, a jednocześnie zadbać o jego rozwój?
więcej...

Prezent dostosowany do pociechy, czyli jakie zabawki i gdzie należy kupować

Każdy rodzic pragnie dla swojego malucha naprawdę dobrze. Nie ma co do tego najmniejszej wątpliwości. W naszych czasach wybór przeróżnego rodzaju akcesoriów jest duży. Pojawia się więc pytanie jakie zabawki warto jest zakupić najlepiej oraz gdzie powinniśmy to uczynić, aby zakupić produkty bezpieczne dla najmłodszych użytkowników.
więcej...

Kapcie dziecięce mogą być kolorowe

Na wszystko powinniśmy poświęcać baczną uwagę
więcej...