zabawki tagged posts

Dlaczego dziewczynki lubią się bawić lalkami, najpopularniejsze lalki w naszych sklepach

Lalki od wielu lat są jedną z głównych zabawek większości dziewczynek. I po dziś dzień tak jest, wystarczy wejść do pierwszego napotkanego sklepu sprzedającego zabawki i przeglądnąć półki przeznaczone dla dziewczynek. Zresztą we współczesnej kulturze jest głęboko zakorzenione, że chłopcom przypisuje się samochody oraz pistolety, a dziewczynkom głównie lalki.
więcej...

Kreatywne a także edukacyjne zabawki, dzięki którym możesz zapewnić wspaniałą zabawę oraz zadbasz o rozwój swojego dziecka

W sklepach możemy odnaleźć mnóstwo zabawek- zarówno dla większych jak też dla mniejszych dzieci. Poszukiwanie prezentu dla naszej pociechy może więc przysporzyć nam kłopotów, jednak niezależnie od wieku dziecka warto zwracać uwagę na zabawki edukacyjne i zestawy rozwijające kreatywność.
więcej...

Jakim sposobem odpowiednio zadbać o rozwój naszych dzieci?

Posiadanie przez nas dzieci jest naturalną koleją rzeczy większości z nas. Jako odpowiedzialni rodzice czynimy wskutek tego wszelakie wysiłki, aby nasz najmłodszy przedstawiciel rodziny mógł cieszyć się odpowiednimi wymogami wzrostu oraz rozwoju. W tym miejscu powinno się zwrócić uwagę na fakt, że znaczna część aktywności naszych dzieci zdecydowanie zanikła. Popularnymi metodami spędzania wolnego stały się współcześnie każdego rodzaju elektroniczne batalie na komputerach, które niestety nie wpływają pozytywnie na rozwój naszych dzieci. W związku z taką sytuacją powinniśmy koniecznie zadbać już od najmłodszych lat o należytą sprawność naszych pociech.
więcej...

Kolorowe koniki dla dorosłej widowni, czyli fenomen serialu „My Little Pony”

Zwiększająca się w ostatnich latach widownia serialu animowanego „My Little Pony” pozwala wysnuć kilka ciekawych wniosków. Skąd u dorastających, a szczególnie u dorosłych płci męskiej - zatem poważnych ludzi, taki liczny i pozytywny odzew wobec serialu, w którym kolorowe koniki i pegazy z główną postacią na czele, Twilight Sparkle rozwiązują problemy dnia codziennego?
więcej...