zabawki tagged posts

Kreatywne zabawki dla każdego dziecka

Jeszcze, kiedy pokolenie , które urodziło się w latach 80 myślało o klockach, to miało na myśli jakieś większe klocki, a nie klocki lego. Chociaż zdarzało się tak, że jakieś dzieci posiadały takie klocki, nie ma, co się oszukiwać był to szczyt marzeń niejednego szkraba. Obecnie firma ta rozpowszechniła tak wiele różnego typu zestawów, że trudno się w nich połapać osobom, które niezbyt są zainteresowane, bo te osoby, które na bieżąco śledzą losy klocków lego dobrze wiedzą, jakie zestawy są wypuszczane na rynek.
więcej...

Prezent dostosowany do pociechy, czyli jakie zabawki i gdzie należy kupować

Każdy opiekun chce dla konkretnego malucha naprawdę dobrze. Nie ma co do tego najmniejszej wątpliwości. Teraz wybór takich właśnie gadżetów jest duży. Zjawia się więc pytanie jakie zabawki kupować najlepiej oraz gdzie można to robić, aby kupić produkty komfortowe dla małych użytkowników.
więcej...

Jak zatroszczyć się o harmonijny rozwój malucha?

Rodzicom oczywiście zależy na tym by ich dzieciątko było zdrowe, oraz dobrze się rozwijało dlatego już od najwcześniejszych lat hołubią małego człowieka. We wczesnych latach istnienia jest to na ogół dość proste; starczy bowiem zadbać o schludność bobasa oraz jego wigor.
więcej...

Kolorowe koniki dla dorosłej widowni, czyli fenomen serialu „My Little Pony”

Narastająca przez ostatnie lata audiencja serialu animowanego „My Little Pony” umożliwia wysnucie paru ciekawych wniosków. Skąd u dojrzewających, a szczególnie u dorosłych płci męskiej - ludzi zajętych poważnymi życiowymi sprawami, tak liczny i pozytywny odzew wobec serialu, w którym bajkowe kucyki i pegazy z główną postacią na czele, którą jest Twilight Sparkle rozwiązują problemy dnia codziennego?
więcej...