zabawki tagged posts

Prezent dostosowany do pociechy, czyli jakie zabawki i gdzie należy kupować

Każdy opiekun pragnie dla konkretnego malucha jak najlepiej. Nie ma co do tego najmniejszej wątpliwości. Teraz wybór przeróżnego rodzaju akcesoriów jest potężny. Pojawia się więc pytanie jakie zabawki zakupić najlepiej oraz gdzie możemy to robić, aby zakupić produkty komfortowe dla naszych maluchów.
więcej...

Dlaczego dziewczynki lubią się bawić lalkami, najpopularniejsze lalki w naszych sklepach

Lalki od wielu lat są jedną z głównych zabawek dużej części dziewczynek. I tak jest po dziś dzień, wystarczy wejść do pierwszego z brzegu sklepu sprzedającego zabawki i przejrzeć półki przeznaczone dla dziewczynek. Zresztą we współczesnej kulturze panuje powszechne przekonanie, że chłopcom przypisane są samochody oraz pistolety, a dziewczynkom zdecydowanie lalki.
więcej...

Kapcie dziecięce mogą być kolorowe

Na wszystko musimy zwracać dokładną uwagę
więcej...

Zabawki dla milusińskich – co można sprezentować dziecku??

Dla każdej mamy i taty dziecko jest największym skarbem w życiu. Ze stwierdzeniem tym zgodą się bez żadnych wątpliwości wszyscy ci, którym dane było zostać rodzicami. Każdy rodzic pragnie zapewnić w związku z tym swojemu dziecku wszystko to, co jest dla niego najlepsze. Pojawia się więc pytanie: po jakie zabawki sięgać, aby zapewnić maluchowi radość, a równocześnie zatroszczyć się o jego rozwój?
więcej...