Category Zagrajmy na konsoli

Jeżeli kochamy zagadki oraz wspólne działanie, to warto przeżyć niezapomniane chwile w Escape Roomie

Jeżeli chcemy przeżyć niezapomnianą przygodę z przyjaciółmi albo współpracownikami, to dobrze będzie zainteresować się tzw. Escape Roomem, czyli zespołową przygodą, która polega na tym, iż wspólnie musimy wydostać się z zamkniętego pokoju.


Mnóstwo spółek wykupuje dla swoich pracowników rozmaite zabawy, których polegają na działaniu w zespole.
więcej...

Mechanizm rozgrywek fabularnych na konsolę

Zamiarem autorów gier RPG było stworzenie rozgrywki, która bazowała by na jak najbardziej prawdziwych prawidłach społecznych. Bohater w czasie całej gry nieprzerwanie rośnie.
więcej...

Wejdź we niesamowite światy gierek na przeglądarkę. Zostań potężnym magiem lub nieokrzesanym zabójcą!

Wszyscy uwielbiają korzystać z komputera i przeszukiwać Internet w nadziei na odkrycie ciekawych wiadomości czy szukając informacji na gnębiące na pytania. Czasami natomiast rodzinny komputer może dać ubaw!
więcej...

To istotne spędzać wolny czas, jak najbardziej interesująco. To wręcz niezbędne, gdyż wtedy tak naprawdę odpoczywamy i korzystamy z tak spędzonych chwil

Co jest najlepsze na czas wolny ? Na pewno znaleźć można wiele bardzo ciekawych propozycji, jednakowoż nie każda z nich jest zawsze możliwa do realizacji. Zacznijmy od tego, że każdy plan może być dobry, ale tylko na tyle, na ile możliwy jest do spełnienia. Być może jest to banalne, ale wielu ludzi o tym zapomina. Przecież zakładając robienie czegoś na wolnym powietrzu musimy wziąć pod uwagę zmieniającą się pogodę, identycznie w zimę wszystko powinno się organizować w domu, no chyba, że organizujemy sanki lub kulig. Często więc jest tak, że jedyną możliwością jest dom, to w nim musimy umieć zorganizować coś interesującego.
więcej...