Category Zagrajmy na konsoli

Perfekcyjny sposób na genialną zabawę

Gdy zastanawiasz się, dokąd wybrać się w trójmieście, to na mapie tamtejszych rozrywek jest escape room Gdańsk. To miejsce, które na pewno zaskoczy większość osób. O co chodzi? Otóż w Gdańsku powstało miejsce z pomieszczeniami, z których należy uciec, czas na ucieczkę to 60 minut. Można wybierać spośród pokojów skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów oraz pokój, w którym będzie trzeba znaleźć skarb, który zrabowali korsarze.
więcej...

Interesujące akcesoria do celów militarnych i podobnych

Obecnie coraz popularniejsze stają się akcesoria powiązane z przeróżnego rodzaju militariami i jest tak nie bez przyczyny – coraz powszechniejszy jest nie tylko zawód żołnierza, ale również różne aktywności z nim spokrewnione – na przykład interesujące lasertagi bądź paintball. Chociaż są to z pozoru zwyczajne hobby, nieraz potrzebują ogromnej inwencji, świetnej kondycji oraz właściwego wyposażenia.
więcej...

Komputerowe gry – emocjonująca rozrywka dla wszystkich

Rozmaite gry komputerowe od bardzo wielu już lat są bardzo popularne praktycznie w większości regionów świata, zaś całe mnóstwo ludzi uważa je wręcz za swoją życiową pasję. Bez problemu można wymienić szereg najróżniejszych przyczyn czegoś takiego, ale do tych absolutnie najważniejszych z nich bez wątpienia należy fakt, że owe rzeczy cechują się zwyczajnie niemałym zróżnicowaniem.
więcej...

Mechanizm rozgrywek fabularnych na konsolę

Założeniem kreatorów gier RPG było wymyślenie gry, która bazowała by na możliwie najbardziej prawdziwych mechanizmach społecznych. Postać w ciągu całej gry nieprzerwanie się rozwija.
więcej...