Category Zagrajmy na konsoli

Jeżeli kochamy zagadki oraz wspólne działanie, to warto przeżyć niezapomniane chwile w Escape Roomie

Jeżeli mamy ochotę przeżyć niezapomnianą przygodę z przyjaciółmi albo kolegami z pracy, to warto zainteresować się tzw. Escape Roomem, czyli grupową przygodą, która polega na tym, że wspólnie trzeba wydostać się z zamkniętego pokoju.


Bardzo dużo spółek wykupuje dla swoich pracowników najróżniejsze imprezy, których polegają na współpracy.
więcej...

Gry karciane są uwielbiane przez osoby starsze, natomiast młodzi biznesmeni chętnie sprawdzają, jakie gry ekonomiczne są najlepsze na rynku!

W tym momencie tworząc gry komputerowe producenci stawiają przede wszystkim na oryginalność i niespodziewany scenariusz. Wiele było już na rynku gier wojennych, symulacyjnych oraz karcianych, jednak nie każda z nich stała się ogólnoświatowym szlagierem.
więcej...

Dobry sposób na relaks, czyli gry menager

Wszyscy ludzie potrzebują w czasie dnia odrobiny relaksu tylko dla siebie. Relaks jest bardzo ważną częścią codzienności, w związku z czym lekarze alarmują, by nie zapominać o codziennej porcji czegoś, co daje nam przyjemność. Odpoczynek zwiększa szanse by utrzymać świetne zdrowie przez długie lata. Należy o tym pamiętać codziennie i poświęcać dziennie co najmniej pół godziny wyłącznie sobie.
więcej...

Perfekcyjny sposób na genialną zabawę

Jeżeli myślisz, dokąd pójść w trójmieście, to na mapie tamtejszych rozrywek jest escape room Gdańsk. To miejsce, które na pewno oczaruje większość osób. O co chodzi? Otóż w Gdańsku powstało miejsce z pomieszczeniami, z których trzeba uciec, czas na ucieczkę wynosi 60 minut. Można wybierać spośród pokojów skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów oraz pokój, w którym będziemy musieli znaleźć skarb zrabowany przez korsarzy.
więcej...