Category Zagrajmy na konsoli

Survival w lesie – jaki nóż wybrać, by czuć się bezpiecznie?

Prawdziwy, samodzielny survival leśny stanowi niewątpliwie marzenie każdego mężczyzny i nie tylko. Jesteśmy wtedy zupełnie zdani na siebie, otoczeni surową naturą i oddaleni od nowoczesnej cywilizacji. W tej sytuacji najważniejsze jest to, aby wcześniej właściwie przygotować się do czekających trudności. Najważniejszą kwestią staje tutaj nóż, który posłuży nam zarówno do zapewnienia sobie bezpieczeństwa, jak i do bardziej przyziemnych czynności. Jaki nóż dobrze jest jest nabyć?
więcej...

Dobry sposób na relaks, czyli gry menager

Każdy z nas potrzebuje w czasie dnia wolnej chwili dla siebie. Relaks jest bardzo ważną częścią dnia, dlatego też specjaliści od zdrowego życia alarmują, by nie zapominać o codziennej porcji czegoś, co zapewnia nam radość. Odpowiedni czas na regenerację zwiększa szanse by zachować dobre zdrowie przez długie lata. Powinniśmy o tym pamiętać codziennie i przeznaczać dziennie co najmniej pół godziny wyłącznie dla siebie.
więcej...

Perfekcyjny sposób na genialną zabawę

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie pójść w trójmieście, to na mapie rozrywek w tej części Polski pojawił się escape room Gdańsk. To miejsce, które na pewno oczaruje niejedną osobę. W czym rzecz? Otóż w Gdańsku powstało miejsce z pokojami, z których trzeba uciec, czas na ucieczkę to sześćdziesiąt minut. Możemy wybierać spośród pokojów skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów i pokoju, w którym będzie trzeba odszukać skarb, który zrabowali korsarze.
więcej...

Co można stwierdzić na temat zalet i wad grywania w gry komputerowe?

Gry komputerowe są dzisiaj niezmiernie częstym i atrakcyjnym tematem. Co krok słyszymy o tym, że na rynku pojawiła się jakaś nowa gra. Mnogość osób regularnie grywa w gry komputerowe, tyczy się to zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Na temat gier komputerowych mówi się współcześnie bardzo wiele, między innymi wielokrotnie poruszaną problematyką są zalety oraz wady gier komputerowych. Dziś zdołamy wyróżnić osoby, które twierdzą, że gry komputerowe są tylko szkodliwe i nie mają żadnych wartości. Ale czy tak jest naprawdę? Należałoby zastanowić się nad tym jakie plusy i minusy faktycznie niesie za sobą granie w gry komputerowe.
więcej...