Category zabawa

Jakim sposobem przygotować się na przyjście na świat swoich dzieci, jak skompletować odpowiednią wyprawkę.

Narodziny dziecka to dla każdych rodziców ogromne wydarzenie i mnóstwo zmian w życiu, zwłaszcza jeśli dziecko jest pierwsze. Przygotowania do urodzin wiążą się także ze sporą ilością sprawunków, bo przecież nie tylko należy przygotować pokój dla nowego członka rodziny, ale także skompletować odpowiednią wyprawkę.
więcej...

Pieluszki tetrowe wciąż okazują się być konieczne przy małych dzieciach

Nadal pieluszki tetrowe są niezbędne przy niemowlętach. Jeszcze paręnaście lat temu, gdy nie korzystało się z pieluszek jednorazowych, wszyscy używali z pieluszek tetrowych, które należało prać, suszyć i wyprasować, zanim ponownie mogły zjawić się na pupce niemowlęcia.
więcej...

Będziesz niebawem rodzicem? Zdecydowanie musisz się świetnie przygotować do tej ważnej roli!

Bycie rodzicem to niewyobrażalne wyzwanie - wie o tym, chyba każdy, kto ma już swoje dziecko. To oczywiście nie tylko ogromna odpowiedzialność, ale również bez wątpliwości równie ogromna radość - pamiętajmy jednakże, że to my - jako rodzice - jesteśmy przede wszystkim odpowiedzialni za to, na jakiego człowieka nasze dziecko wyrośnie.
więcej...

Ważne dla każdego dziecka – aktywność na placu zabaw. Czemu to tak istotne i jaki musi być plac zabaw? Co tam nie może zabraknąć?

Place zabaw to miejsce służące rozrywce najmłodszych, a także mające wpływ na ich odpowiedni rozwój. Powinny być odpowiednie przygotowane, wszystkie części do zabawy powinny być dokładnie sprawdzone zanim zostaną przekazane do użytku. Jednocześnie, elementy te muszą być różnorodne, dostosowane do wieku dzieci, powinny również spełniać właściwą rolę.
więcej...