Category Hobby

Inwestowanie w technologie informacyjno-komunikacyjne w organizacji – w co jeśli już?

Nowe technologie szybko wdzierają się do współczesnych zakładów. Umożliwiają zwiększenie oszczędności przy równoczesnym poprawieniu wyników. Zmiany dotyczą głównie technologii połączeń. Czym jest technologia VoIP? Czemu nowoczesna centrala telefoniczna jest tak często nabywana? Jak wykorzystać telefony IP w przedsiębiorstwie?Przecież używa te technologie coraz więcej dużych firm na całym świecie. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub fanatykiem nowych technologii, zapraszamy do przejrzenia naszego artykułu.
więcej...

Survival w lesie – jaki nóż wybrać, by czuć się bezpiecznie?

Prawdziwy, samodzielny survival leśny stanowi niewątpliwie marzenie każdego mężczyzny i nie tylko. Jesteśmy wtedy zupełnie zdani na siebie, otoczeni surową naturą i oddaleni od nowoczesnej cywilizacji. W tej sytuacji najważniejsze jest to, aby wcześniej właściwie przygotować się do czekających trudności. Najważniejszą kwestią staje tutaj nóż, który posłuży nam zarówno do zapewnienia sobie bezpieczeństwa, jak i do bardziej przyziemnych czynności. Jaki nóż dobrze jest jest nabyć?
więcej...

Perfekcyjny sposób na genialną zabawę

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie pójść w trójmieście, to na mapie rozrywek w tej części Polski pojawił się escape room Gdańsk. To miejsce, które na pewno oczaruje niejedną osobę. W czym rzecz? Otóż w Gdańsku powstało miejsce z pokojami, z których trzeba uciec, czas na ucieczkę to sześćdziesiąt minut. Możemy wybierać spośród pokojów skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów i pokoju, w którym będzie trzeba odszukać skarb, który zrabowali korsarze.
więcej...

Komfortowe pensjonaty oraz domki w popularnych miejscowościach uzdrowiskowych

Duszniki-Zdrój i Polanica-Zdrój to niezwykle popularne miejscowości uzdrowiskowe, które znane są z licznych pensjonatów oraz sanatoriów. Dużo osób przyjeżdża tam w celach zdrowotnych oraz leczniczych.
więcej...