Category Gry interaktywne

Na które parametry wskazane jest zwrócić uwagę przy zakupie komputera dla gracza?

Komputer stacjonarny to wyraźnie jedno z najwspanialszych urządzeń, które zdołano wymyślić na ziemi. Jest ono obecnie przez nas używane do przeróżnych czynności. Przeważnie w pracy jest ono używane do przeprowadzania wszelkiego rodzaju pogmatwanych kalkulacji, ale także do gromadzenia dokumentów w postaci cyfrowej czy ich następnego wydruku. W naszych domach sprawa troszkę się odmienia.
więcej...

Świetny gadżet dla każdego maniaka fotografii

Jeżeli uwielbiamy pstrykać zdjęcia lub kręcić filmy, to na sto procent wiemy sporo na temat tego, jakie nowinki mamy w tej branży. Oczywiście nie wszystkie będą nam pasować, ale na sto procent z mnóstwa korzystamy.
więcej...

Zamierzasz kupić najnowszą grę? Zanim pójdziesz do sklepu, przeczytaj recenzję

Masz w planach zakup najnowszej strategii komputerowej, ponieważ od pewnego czekałeś aż pojawi się w sklepach? A może myślisz nad wyścigami, kupiłeś bowiem kierownicę, lecz nie masz jej do czego używać? Nim pójdziesz do sklepu, powinieneś poczytać recenzje i testy gier, gdyż może się okazać, że gra, o jakiej marzyłeś, wcale nie jest tak ciekawa jak początkowo uważałeś.
więcej...

Stań się profesjonalistą w każdym calu, uwieczniaj niezapomniane chwile.

Sporo osób obecnie pasjonuje się fotografią. Niejednokrotnie zacięcie takie wraz z talentem, przekształca się w działalność zarobkową. Jaki obiektyw wybrać, aby spełnił on oczekiwania profesjonalistów jak również amatorów?
więcej...