Category Gry interaktywne

W wielu urządzeniach stosowane okazują się być baterie lipo

Przeważnie stosowane okazują się być akumulatory rc

Gdy zainteresowaliśmy się modelarstwem i pragniemy, żeby nasze modele miały szansę się poruszać, to naprawdę zainteresujemy się tym, jak działają akumulatory lipo oraz czy są one odpowiednio niewielkie i równocześnie dość mocne, by móc wpuścić w ruch właśnie takie produkty.
więcej...

Obiektyw Sigma 35 f1.4 jest najlepszym modelem w swojej klasie. Zobacz jego charakterystykę i najbardziej istotne zalety

Sigma 35 f1.4 dg hsm jest szerokokątnym obiektywem przystosowanym do współpracy z pełnoklatkowymi lustrzankami cyfrowymi. Dosyć ważne, iż szkło jest bardzo wysokiej jakości, a to oferuje specjalistyczny obiektyw z dość znacznym otworem względnym.
więcej...

Termometry dla dzieciaków i dla dorosłych

Tak naprawdę wszyscy powinni mieć w domu termometr. Bo nigdy nie wiemy, w którym momencie może się przydać. A jeśli chodzi o termometry to jest ich pełno. Wybór jest tak ogromny, że może się w głowach zakręcić. Kiedyś popularne były termometry rtęciowe, ale z powodu rtęciowego wkładu nie produkuje się ich już. Gdy tego typu termometr pękł, to niestety nie była to przyjemna sprawa, bo jak wiemy rtęć jest trująca. Dziś posiadamy termometry elektroniczne, które potrafią bardzo dokładnie zmierzyć nam temperaturę.
więcej...

W jaki sposób testować elektronikę oraz gry, by wybrać produkty odzwierciedlające nasze oczekiwania?

We współczesnych czasach trudno jest dotrzymać kroku nowinkom technologicznym. Nieustannie pojawia się coś nowego, dlatego szybko można utracić orientację w dobrych produktach. We właściwym rozeznaniu się w temacie mogą wspomóc nas testy elektroniki oraz gier, które pozwolą nam wybrać najlepsze artykuły.
więcej...