Category Gry interaktywne

Zamierzasz kupić najnowszą grę? Zanim pójdziesz do sklepu, przeczytaj recenzję

Masz w planach kupno najnowszej strategii komputerowej, bo od pewnego czekałeś aż pokaże się w sklepach? A może zastanawiasz się nad wyścigami, zakupiłeś bowiem kierownicę, ale nie masz jej do czego używać? Zanim wybierzesz się do sklepu, musisz poczytać recenzje i testy gier, bo może się okazać, iż gra, o jakiej marzyłeś, wcale nie jest tak interesująca jak na początku uważałeś.
więcej...

Jakimi kryteriami polecane jest kierować się kupując kamery do sportów ekstremalnych?

Pasjonujący się wyczynową jazdą na rowerze są świadomi, którzy producenci zaoferować im mogą już dzisiaj doskonałej jakości urządzenie nagrywające oraz która marka oferująca kamery o zróżnicowanej wielkości dać im może najbardziej rozbudowane z możliwych opcje. Sporty ekstremalne są bardzo wymagające technicznie oraz finansowo, biorąc pod uwagę sprzęt.
więcej...

Świetny gadżet dla każdego maniaka fotografii

Jeżeli uwielbiamy robić zdjęcia albo filmować, to na pewno wiemy bardzo dużo o tym, jakiego typu nowinki mamy w tej branży. Wiadomo nie wszystkie będą nam odpowiadać, ale na sto procent z wielu korzystamy.
więcej...

Jak obecnie wygląda rynek latających dronów, gdzie urządzenia te są dzisiaj używane.

Sterowane maszyny latające znane są od kilkudziesięciu lat, niedawno jeszcze z tego, co oferują korzystało przede wszystkim wojsko. Jednak bardzo dynamiczny rozwój nowych technologii spowodował, że kilka lat temu sklepy wprost zostały zarzucone niewielkimi powietrznymi statkami. Obecnie najtańsze drony można już kupić za mniej niż sto złotych. W tej cenie dostanie się niedużą zabawkę, jaka też tylko do takich celów posłuży. W cenie kilkuset złotych kupi się już drona, jaki będzie posiadał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, lecz dalej będą to zastosowania raczej amatorskie.
więcej...