Category czas wolny

Jak obecnie wygląda rynek latających dronów, gdzie urządzenia te są dzisiaj używane.

Sterowane maszyny latające używane są od wielu lat, niedawno jeszcze z ich możliwości korzystało przede wszystkim wojsko. Lecz bardzo dynamiczny rozwój techniki sprawił, że kilka lat temu sklepy wprost zostały zalane niedużymi statkami powietrznymi. Dzisiaj jakieś tanie drony można już kupić za kilkadziesiąt złotych. W takiej kwocie dostanie się niedużą zabawkę, która też jedynie do zabawy będzie służyć. W cenie kilkuset złotych można już kupić drona, który będzie miał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, lecz w dalszym ciągu będą to wykorzystania raczej amatorskie.
więcej...

Na które parametry wskazane jest zwrócić uwagę przy zakupie komputera dla gracza?

Komputer stacjonarny to wyraźnie jedno z najgenialniejszych urządzeń, które zdołano wymyślić na ziemi. Jest ono współcześnie przez nas używane do różnych czynności. W większości wypadków w pracy jest ono używane do wykonywania wszelkiego typu utrudnionych kalkulacji, ale również do gromadzenia dokumentów w postaci cyfrowej czy ich kolejnego wydruku. W naszych domach sprawa troszkę się odmienia.
więcej...

Smartfony, tablety i rozmaite dodatki elektroniczne w sklepach internetowych

Duży i fascynujący asortyment sklepów internetowych powoduje, że coraz chętniej robimy sprawunki właśnie przez Net. Znane marki, takie jak na przykład kruger matz proponują szeroki asortyment tabletów, smartfonów, słuchawek czy też sprzętu TV. Produkty tej marki cieszą się niemałym zaciekawieniem, bo charakteryzują się szczególną jakością, doskonałą klasą i stylem.
więcej...

Szerokie możliwości nowoczesnej multimedialnej rozrywki

Ogólnie pojęta komputerowa zabawa stoi aktualnie na bardzo wysokim poziomie, i raczej trudno jest się czemuś takiemu dziwić – jest to przecież istna pasja dla bardzo wielu najróżniejszych ludzi z całego świata. Równocześnie coś takiego może być doskonałą wiadomością dla właściwie każdego z nas, gdyż w końcu dzięki czemuś takiemu w każdym przypadku będziemy mogli znaleźć w owej branży coś, co faktycznie przypadnie nam do gustu.
więcej...