Category czas wolny

Jakimi kryteriami polecane jest kierować się kupując kamery do sportów ekstremalnych?

Pasjonujący się wyczynową jazdą na rowerze są świadomi, którzy producenci zaoferować im mogą już dzisiaj doskonałej jakości urządzenie nagrywające oraz która marka oferująca kamery o zróżnicowanej wielkości dać im może najbardziej rozbudowane z możliwych opcje. Sporty ekstremalne są bardzo wymagające technicznie oraz finansowo, biorąc pod uwagę sprzęt.
więcej...

Jak obecnie wygląda rynek latających dronów, gdzie urządzenia te są dzisiaj używane.

Sterowane maszyny latające znane są od kilkudziesięciu lat, niedawno jeszcze z tego, co oferują korzystało przede wszystkim wojsko. Jednak bardzo dynamiczny rozwój nowych technologii spowodował, że kilka lat temu sklepy wprost zostały zarzucone niewielkimi powietrznymi statkami. Obecnie najtańsze drony można już kupić za mniej niż sto złotych. W tej cenie dostanie się niedużą zabawkę, jaka też tylko do takich celów posłuży. W cenie kilkuset złotych kupi się już drona, jaki będzie posiadał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, lecz dalej będą to zastosowania raczej amatorskie.
więcej...

Świetny gadżet dla każdego maniaka fotografii

Jeżeli uwielbiamy robić zdjęcia albo filmować, to na pewno wiemy bardzo dużo o tym, jakiego typu nowinki mamy w tej branży. Wiadomo nie wszystkie będą nam odpowiadać, ale na sto procent z wielu korzystamy.
więcej...

Dron z kamerą – niesamowity komfort sterowania pozwalający na wspaniałe ujęcia

Rewelacyjnej jakości film kręcony z lotu ptaka bez wątpienia potrafi zachwycić wszystkich jego odbiorów, jak też stanowić świetną pamiątkę z różnych podróży, czy wyczynów sportowych. Aby zapewnić sobie film oparty na najnowszej technologii nie pozostaje nic innego, jak tylko wybrać dron z kamerą, który zawsze jest gotowy do lotu. Niezwykłą popularnością cieszy się dron 3 DR SOLO, jaki został wykonany w oparciu o wszystkie najnowsze technologie.
więcej...