Category czas wolny

Jak na przykład bez ryzyka składować dane w chmurze?

Teraz coraz częściej mówi się o przechowywaniu danych w chmurze a także o różnych niebezpieczeństwach z tym powiązanych. Powinno więc ustrzec się ewentualnych zagrożeń i dowiedzieć się w jaki sposób bez uszczerbku i bez żadnego ryzyka przechowywać dane w chmurze.
więcej...

Chcąc zwiększyć swoje możliwości – sprawdź, na jakie zmiany należy zwracać uwagę

Żyjemy w świecie, w którym trudno wyobrazić sobie dzień bez wykorzystania komputera podłączonego do internetu. Okazuje się, że nasza mobilność na przełomie minionych lat wzrosła tak istotnie, że dzisiaj bez jej obecności nie mogłaby funkcjonować większość firm, a ludzie straciliby najprawdopodobniej pracę. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad tym, jak wiele zawdzięczamy naukowcom, którzy dbają o to, aby rozwój najnowszych technologii przenikał do naszej rzeczywistości i był przystępny dla każdego.
więcej...

Jak dobrać idealną domenę dla sklepu działającego w sieci?

Domena jest nie tylko adresem konkretnej witryny. W jakimś sensie jest także jej wizytówką i o tej stronie może sporo powiedzieć. Wybór właściwej domeny dla witryny nie jest prostym zadaniem. Jest to jednak ogromnie istotne w sytuacji sklepów internetowych.
więcej...

Usługi związane z informatyką: co dzisiaj oferują profesjonalne firmy

Na rynku funkcjonuje dużo działalności gospodarczych, które świadczą zróżnicowanego typu usługi. Wśród nich są oczywiście działalności gospodarcze świadczące usługi związane z informatyką. Branża informatyczna należy do branż, które rozwijają się w Polsce oczywiście prężnie. Zapotrzebowanie na usługi informatyczne jest w ostatnim czasie nieprawdopodobnie wielkie. Nic więc skomplikowanego, że ogrom osób z branży informatycznej decyduje się na otworzenie firmy, która będzie wykonywała usługi informatyczne. Jednym z miast, w którym już działa wiele tego rodzaju przedsiębiorstw jest Warszawa.
więcej...