Category web_cat

W wielu urządzeniach stosowane okazują się być baterie lipo

Przeważnie stosowane okazują się być akumulatory rc

Gdy zainteresowaliśmy się modelarstwem i pragniemy, żeby nasze modele miały szansę się poruszać, to naprawdę zainteresujemy się tym, jak działają akumulatory lipo oraz czy są one odpowiednio niewielkie i równocześnie dość mocne, by móc wpuścić w ruch właśnie takie produkty.
więcej...

Kurs paralotniarstwa może okazać się wspaniałym podarunkiem

Ekstremalne wyzwania mają szansę nam dać dużo radości. Jeżeli chcemy we własnym życiu zrobić coś niesamowitego, co zrobi tylko niewielka ilość obywateli, to trzeba się zastanowić nad wykonywaniem rzeczy, które uważane są ogólnie za ekstremalne. Możemy na przykład zacząć się wspinać w górach, lub przemyśleć skoki ze spadochronem.
więcej...

Obiektyw Sigma 35 f1.4 jest najlepszym modelem w swojej klasie. Zobacz jego charakterystykę i najbardziej istotne zalety

Sigma 35 f1.4 dg hsm jest szerokokątnym obiektywem przystosowanym do współpracy z pełnoklatkowymi lustrzankami cyfrowymi. Dosyć ważne, iż szkło jest bardzo wysokiej jakości, a to oferuje specjalistyczny obiektyw z dość znacznym otworem względnym.
więcej...

Pieluszki tetrowe wciąż okazują się być konieczne przy małych dzieciach

Nadal pieluszki tetrowe okazują się być potrzebne przy malutkich dzieciach. Jeszcze paręnaście lat temu, jak nie było pieluszek jednorazowych, wszyscy używali z pieluszek tetrowych, które należało przepierać, wysuszyć i wyprasować, zanim powtórnie miały szansę zjawić się na pupce niemowlęcia.
więcej...