Category web_cat

Na co należy zwracać uwagę kupując zabawki dla naszego dziecka? Oferta sklepów internetowych z zabawkami.

Wszystkie dzieci uwielbiają zabawki, a niektóre z zakupionych przez rodziców produktów mogą także wspomóc rozwój dziecka tudzież nauczyć nowych umiejętności. Kiedy zbliżają się święta lub inne okazje takie jak chociażby Dzień Dziecka, wielu z nas poszukuje odpowiedniego prezentu dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Czasami wiele czasu minie zanim znajdziemy najlepszy produkt.
więcej...

Będziesz niebawem rodzicem? Zdecydowanie musisz się świetnie przygotować do tej ważnej roli!

Bycie rodzicem to ogromne wyzwanie - wie o tym, chyba każdy, kto ma już swoje dziecko. To oczywiście nie tylko wielka odpowiedzialność, ale również na pewno równie wielka frajda - pamiętajmy jednakże, że to my - jako rodzice - jesteśmy przede wszystkim odpowiedzialni za to, na jakiego człowieka nasze dziecko wyrośnie.
więcej...

Perfekcyjny sposób na genialną zabawę

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie pójść w trójmieście, to na mapie rozrywek w tej części Polski pojawił się escape room Gdańsk. To miejsce, które na pewno oczaruje niejedną osobę. W czym rzecz? Otóż w Gdańsku powstało miejsce z pokojami, z których trzeba uciec, czas na ucieczkę to sześćdziesiąt minut. Możemy wybierać spośród pokojów skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów i pokoju, w którym będzie trzeba odszukać skarb, który zrabowali korsarze.
więcej...

Jak obecnie wygląda rynek latających dronów, gdzie urządzenia te są dzisiaj używane.

Sterowane maszyny latające używane są od wielu lat, niedawno jeszcze z ich możliwości korzystało przede wszystkim wojsko. Lecz bardzo dynamiczny rozwój techniki sprawił, że kilka lat temu sklepy wprost zostały zalane niedużymi statkami powietrznymi. Dzisiaj jakieś tanie drony można już kupić za kilkadziesiąt złotych. W takiej kwocie dostanie się niedużą zabawkę, która też jedynie do zabawy będzie służyć. W cenie kilkuset złotych można już kupić drona, który będzie miał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, lecz w dalszym ciągu będą to wykorzystania raczej amatorskie.
więcej...