strona tagged posts

Profesjonalna reklama w internecie – szansa na pozyskanie kontrahentów

Kierowanie własną działalnością to powód do ogromnej dumy. Nie każdy posiada tyle odwagi, aby zdecydować się na realizację swoich projektów na własną rękę. Dla wielu osób praca na etacie, pod skrzydłami korporacji, jest azylem bezpieczeństwa.
więcej...

Domeny generyczne – czym są, ile kosztują oraz czy pożądane byłoby w nie inwestować?

Domeny generyczne, jednakowo jak pospolite domeny, są to adresy internetowe, chociaż w swojej nazwie zawierają one słowa zwykłe, które są użyte w liczbie mnogiej bądź pojedynczej, często są to rzeczowniki, jakie występują w mianowniku. Tak więc do domen generycznych będą przywierać takie nazwy, jak przykładowo Komputery.pl, SportoweButy.pl czy Tatry.pl. Oczywiście domeny generyczne nie muszą posiadać końcówki -pl., zdołają być zakończone innymi rozszerzeniami.
więcej...

Blogi marketingowe w tej chwili są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w sieci!

Współcześnie większa część ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania bez dostępu do różnych nowości technologicznych. Każda człowiek posiada prywatny smartfon, komputer oraz inne udogodnienia, takie jak: książka elektroniczna, tablet oraz odtwarzacz MP3. Nikt nie wyobraża sobie tego, jak można żyć bez tych sprzętów. Większość osób budzi się i wnet sprawdza wszystkie powiadomienia w komórce , a także włącza laptop i ogląda strony online.
więcej...