strona tagged posts

Profesjonalna reklama w internecie – szansa na pozyskanie kontrahentów

Prowadzenie własnej działalności to powód do olbrzymiej dumy. Nie wszyscy posiadają tyle męstwa, by zdecydować się na realizację własnych pomysłów na swój własny rachunek. Dla wielu osób etatowa praca, pod skrzydłami zakładu, jest azylem bezpieczeństwa.
więcej...

Blogi marketingowe w tej chwili są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w sieci!

Współcześnie większa część ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania bez dostępu do różnych nowości technologicznych. Każda człowiek posiada prywatny smartfon, komputer oraz inne udogodnienia, takie jak: książka elektroniczna, tablet oraz odtwarzacz MP3. Nikt nie wyobraża sobie tego, jak można żyć bez tych sprzętów. Większość osób budzi się i wnet sprawdza wszystkie powiadomienia w komórce , a także włącza laptop i ogląda strony online.
więcej...

Domeny generyczne – czym są, ile kosztują oraz czy pożądane byłoby w nie inwestować?

Domeny generyczne, podobnie jak typowe domeny, są to adresy internetowe, aczkolwiek w swojej nazwie mieszczą one słowa zwykłe, które są użyte w liczbie mnogiej lub pojedynczej, często są to rzeczowniki, które występują w mianowniku. Tak więc do domen generycznych będą przynależeć takie nazwy, jak przykładowo Komputery.pl, SportoweButy.pl albo Tatry.pl. Oczywiście domeny generyczne nie muszą mieć końcówki -pl., mogą być zakończone innymi rozszerzeniami.
więcej...