strona tagged posts

Blogi marketingowe w tej chwili są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w sieci!

Współcześnie większa część osób nie wyobraża sobie życia bez dostępu do przeróżnych nowości technologicznych. Każdy z nas posiada osobisty smartfon, tablet , a także inne udogodnienia, takie jak: ebook, tablet oraz odtwarzacz MP3. Żaden człowiek nie wyobraża sobie tego, jak da się funkcjonować bez tych sprzętów. Większość osób przebudza się i natychmiast sprawdza wszelkie powiadomienia w telefonie , a także włącza komputer i przegląda strony online.
więcej...

Domeny generyczne – czym są, ile kosztują oraz czy pożądane byłoby w nie inwestować?

Domeny generyczne, podobnie jak pospolite domeny, są to adresy internetowe, chociaż w swojej nazwie mieszczą one słowa potoczne, które są użyte w liczbie mnogiej czy też pojedynczej, częstokroć są to rzeczowniki, które występują w mianowniku. Tak więc do domen generycznych będą przystawać takie nazwy, jak na przykład Komputery.pl, SportoweButy.pl albo Tatry.pl. Naturalnie domeny generyczne nie muszą posiadać końcówki -pl., mogą być zakończone innymi rozszerzeniami.
więcej...

Profesjonalna reklama w internecie – szansa na pozyskanie kontrahentów

Kierowanie własną działalnością to powód do ogromnej dumy. Nie każdy posiada tyle odwagi, aby zdecydować się na realizację swoich projektów na własną rękę. Dla wielu osób praca na etacie, pod skrzydłami korporacji, jest azylem bezpieczeństwa.
więcej...