strona tagged posts

Domeny generyczne – czym są, ile kosztują oraz czy pożądane byłoby w nie inwestować?

Domeny generyczne, podobnie jak pospolite domeny, są to adresy internetowe, chociaż w swojej nazwie mieszczą one słowa potoczne, które są użyte w liczbie mnogiej czy też pojedynczej, częstokroć są to rzeczowniki, które występują w mianowniku. Tak więc do domen generycznych będą przystawać takie nazwy, jak na przykład Komputery.pl, SportoweButy.pl albo Tatry.pl. Naturalnie domeny generyczne nie muszą posiadać końcówki -pl., mogą być zakończone innymi rozszerzeniami.
więcej...

Profesjonalna reklama w internecie – szansa na pozyskanie kontrahentów

Kierowanie własną działalnością to powód do ogromnej dumy. Nie każdy posiada tyle odwagi, aby zdecydować się na realizację swoich projektów na własną rękę. Dla wielu osób praca na etacie, pod skrzydłami korporacji, jest azylem bezpieczeństwa.
więcej...

Blogi marketingowe w tej chwili są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w sieci!

Współcześnie większa część ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania bez dostępu do różnych nowości technologicznych. Każda człowiek posiada prywatny smartfon, komputer oraz inne udogodnienia, takie jak: książka elektroniczna, tablet oraz odtwarzacz MP3. Nikt nie wyobraża sobie tego, jak można żyć bez tych sprzętów. Większość osób budzi się i wnet sprawdza wszystkie powiadomienia w komórce , a także włącza laptop i ogląda strony online.
więcej...