strona tagged posts

Blogi marketingowe w tej chwili są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w sieci!

Współcześnie większa część ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania bez dostępu do różnych nowości technologicznych. Każda człowiek posiada prywatny smartfon, komputer oraz inne udogodnienia, takie jak: książka elektroniczna, tablet oraz odtwarzacz MP3. Nikt nie wyobraża sobie tego, jak można żyć bez tych sprzętów. Większość osób budzi się i wnet sprawdza wszystkie powiadomienia w komórce , a także włącza laptop i ogląda strony online.
więcej...

Profesjonalna reklama w internecie – szansa na pozyskanie kontrahentów

Prowadzenie własnej działalności to powód do ogromnej dumy. Nie każdy posiada tak dużo męstwa, aby podjąć się realizacji własnych idei na własną rękę. Dla wielu z nas praca na etacie, pod skrzydłami zakładu, jest gwarantem bezpieczeństwa.
więcej...

Domeny generyczne – czym są, ile kosztują oraz czy pożądane byłoby w nie inwestować?

Domeny generyczne, podobnie jak typowe domeny, są to adresy internetowe, aczkolwiek w swojej nazwie mieszczą one słowa zwykłe, które są użyte w liczbie mnogiej lub pojedynczej, często są to rzeczowniki, które występują w mianowniku. Tak więc do domen generycznych będą przynależeć takie nazwy, jak przykładowo Komputery.pl, SportoweButy.pl albo Tatry.pl. Oczywiście domeny generyczne nie muszą mieć końcówki -pl., mogą być zakończone innymi rozszerzeniami.
więcej...