rodzice tagged posts

Jaką rzecz możesz kupić swojemu synowi?

Sam nie wiem jak ty szanowny rodzicu, lecz osobiście mam w wielu przypadkach bardzo duże problemy z tym by najzwyczajniej kupić coś kapitalnego swojemu synowi. Jednak oczywiście koniec końców coś tam kupuję. Sądzę, iż zbyt często sądzimy, że solidna zabawka automatycznie musi być wygórowanym wydatkiem.
więcej...

Naprawdę wszyscy rodzice muszą dbać o spędzanie wolnego czasu z własną pociechą

Moim skromnym zdaniem obowiązkiem każdego szanującego się rodzica jest to by najzwyczajniej w świecie jego dziecko w żadnym przypadku nie uskarżało się na znużenie. Wiadoma sprawa: dzieciaki są nierzadko niesforne, trudno je sensownie zająć, lecz no bądź co bądź to nigdy nie zmienia faktu, że rodzic musi zadbać o to, aby jego pociecha nie myślała, iż jej życie nie jest ciekawe.
więcej...

W twoim domu pojawiło się dziecko? Przeczytaj, co powinnać dla niego nabyć

Liczba grupa dojrzałych przedstawicielek płci żeńskiej chce dziecka. I gdy nareszcie ciąża jest faktem, szczęście jest ogromne. W życiu pojawi się kolejny członek rodziny, osesek, który wywróci świat całkowicie. A przy tym sprawi, iż dni staną się cudowniejsze, bardziej wartościowe i nade wszystko mające ogromny sens. Gdy dziecko ma przyjść na świat, matka i ojciec wcześniej się przygotowują – zakupują specjalne meble, łóżeczko, ubranka, pampersy, termometry, gruszki do nosa, podgrzewacze do butelek, kosmetyki.
więcej...

Naprawdę szczęśliwe dziecko, inaczej na temat tego jakie bajki i motywy bajkowe cieszą się obecnie wśród dzieci uznaniem

Każdy z nas będąc dzieciakiem oglądał różnorodnej bajki. Dzisiaj nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wciąż nasze dzieci ochoczo spędzają czas, podziwiając swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Czy Myszka Miki dalej jest popularna. Czy Żwirek i Muchomorek to śmiałkowie wciąż znani naszym dzieciom?
więcej...