rodzice tagged posts

Popularne zabawki dla naszych pociech

Maluchy w każdym wieku mają swoje określone potrzeby, nie tylko żywieniowe, ale również różne inne. Same dzieci, w szczególności te młodsze, największą uwagę zwracają rzecz jasna na swoje zabawki oraz na to, w jakim towarzystwie mogą grywać w swoje najulubieńsze gry.
więcej...

Naprawdę szczęśliwe dziecko, inaczej na temat tego jakie bajki i motywy bajkowe cieszą się obecnie wśród dzieci uznaniem

Wszyscy z nas będąc dzieckiem oglądał rozmaite bajki. Współcześnie niewiele się w tej kwestii nie zmieniło. Wciąż nasze maluchy bardzo chętnie spędzają czas, podziwiając swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Czy słynna myszka Miki dalej jest popularna. Czy Żwirek i Muchomorek to bohaterowie nadal znani naszym dzieciom?
więcej...

Naprawdę wszyscy rodzice muszą dbać o spędzanie wolnego czasu z własną pociechą

Moim zdaniem obowiązkiem każdego szanującego się rodzica jest to, aby po prostu jego dziecko nigdy nie skarżyło się na znużenie. Wiadoma sprawa: dzieciaki są nierzadko niesforne, trudno je sensownie zająć, lecz no bądź co bądź to nigdy nie zmienia faktu, że rodzic powinien dbać o to by jego pociecha nie mówiła, iż jej całe życie nie jest interesujące.
więcej...

W twoim domu pojawiło się dziecko? Przeczytaj, co powinnać dla niego nabyć

Spora część dojrzałych kobiet pragnie dziecka. I kiedy nareszcie ciąża jest faktem, szczęście jest ogromne. W domu pojawi się nowy członek rodziny, niemowlak, który wywróci świat do góry nogami. A jednocześnie sprawi, iż życie stanie się cudowniejsze, bardziej wartościowe i przede wszystkim mające wielki sens. Kiedy niemowlę ma się urodzić, wszyscy rodzice zawczasu się przygotowują – kupują specjalne mebelki, kojec, śpioszki i pajacyki, pampersy, termometry, gruszki do nosa, butelki, kosmetyki.
więcej...