rodzice tagged posts

Będziesz niebawem rodzicem? Zdecydowanie musisz się świetnie przygotować do tej ważnej roli!

Bycie rodzicem to wielkie wyzwanie - wie o tym, niemalże każdy, kto ma już własne dziecko. To oczywiście nie tylko wielka odpowiedzialność, ale również niewątpliwie równie wielka radość - pamiętajmy jednakże, że to my - jako rodzice - jesteśmy szczególnie odpowiedzialni za to, na jakiego człowieka nasze dziecko wyrośnie.
więcej...

Znakomite sposoby na kształcenie dzieci i młodzieży we Wrocławiu

Międzynarodowa szkoła to interesujący sposób na rozwój naukowy i społeczny dziecka lub nastolatka. Ze względu na potrzebę stosowania drugiego języka – zarówno w kontaktach uczniowskich, jak i z kadrą – błyskawicznie opanowywane są praktyczne umiejętności językowe i interpersonalne.
więcej...

Mozaiki magnetyczne i kredki Crayola – w jaki sposób dziś odpowiednio rozbudzić w dziecku pomysłowość?

Dzieci są z reguły niezwykle kreatywne, więc warto ćwiczyć ich pomysłowość.
więcej...

W twoim domu pojawiło się dziecko? Przeczytaj, co powinnać dla niego nabyć

Spora część dojrzałych przedstawicielek płci żeńskiej pragnie dziecka. I gdy nareszcie zachodzi w ciążę, szczęście jest ogromne. W domostwie pojawi się nowy członek rodziny, niemowlak, który wywróci świat całkowicie. A przy tym sprawi, iż dni staną się cudowniejsze, bardziej wartościowe i przede wszystkim mające wielki sens. Gdy niemowlę ma przyjść na świat, wszyscy rodzice wcześniej się przygotowują – nabywają odpowiednie meble, łóżeczko, śpioszki i pajacyki, pieluchy, termometry, gruszki do nosa, butelki, kosmetyki.
więcej...