rodzice tagged posts

W twoim domu pojawiło się dziecko? Przeczytaj, co powinnać dla niego nabyć

Liczba grupa dojrzałych kobiet pragnie dziecka. I gdy wreszcie ciąża jest faktem, radosć jest nie do opisania. W domostwie zjawi się kolejny członek rodziny, niemowlak, który wywróci świat zupełnie. A jednocześnie sprawi, że życie stanie się cudowniejsze, mocniej wartościowe i nade wszystko mające wielki sens. Kiedy niemowlę ma się urodzić, matka i ojciec wcześniej się przygotowują – kupują odpowiednie mebelki, kojec, śpioszki i pajacyki, pieluchy, termometry, gruszki do nosa, butelki, kosmetyki.
więcej...

Naprawdę wszyscy rodzice muszą dbać o spędzanie wolnego czasu z własną pociechą

Według mnie obowiązkiem każdego szanującego się rodzica jest to, aby najzwyczajniej w świecie jego dziecko w żadnym przypadku nie skarżyło się na znużenie. Wiadoma sprawa: dzieciaki są nierzadko niesforne, ciężko je sensownie zająć, ale no bądź co bądź to nie zmienia faktu, że każdy z rodziców powinien zadbać o to, aby jego pociecha nie myślała, iż jej życie nie jest interesujące.
więcej...

Znakomite sposoby na kształcenie dzieci i młodzieży we Wrocławiu

Międzynarodowa szkoła to ciekawy sposób na rozwój naukowy i społeczny dziecka bądź nastolatka. Ze względu na potrzebę zastosowania obcego języka – zarówno w relacjach uczniowskich, jak i z nauczycielami – błyskawicznie opanowywane są w praktyce umiejętności językowe i komunikacyjne.
więcej...

Jaką rzecz możesz kupić swojemu synowi?

Sam nie wiem jak ty szanowny rodzicu, lecz osobiście mam w wielu przypadkach bardzo duże problemy z tym by najzwyczajniej kupić coś kapitalnego swojemu synowi. Jednak oczywiście koniec końców coś tam kupuję. Sądzę, iż zbyt często sądzimy, że solidna zabawka automatycznie musi być wygórowanym wydatkiem.
więcej...