rodzice tagged posts

Mozaiki magnetyczne i kredki Crayola – w jaki sposób dziś odpowiednio rozbudzić w dziecku pomysłowość?

Dzieci to naprawdę kreatywne istoty, a rolą rodzica jest ową kreatywność rozbudzić oraz wzmacniać.
więcej...

Naprawdę wszyscy rodzice muszą dbać o spędzanie wolnego czasu z własną pociechą

Moim skromnym zdaniem celem każdego prawdziwego rodzica jest to by najzwyczajniej w świecie jego dziecko w żadnym razie nie uskarżało się na znużenie. Wiadoma kwestia: dzieciaki są często niesforne, trudno je sensownie zająć, lecz jakby nie patrzeć to nigdy nie zmienia faktu, że autentycznie każdy rodzic powinien dbać o to by jego pociecha nie myślała, iż jej funkcjonowanie nie jest interesujące.
więcej...

Będziesz niebawem rodzicem? Zdecydowanie musisz się świetnie przygotować do tej ważnej roli!

Bycie rodzicem to niewyobrażalne wyzwanie - wie o tym, praktycznie każdy, kto ma już własne dziecko. To oczywiście nie tylko ogromna odpowiedzialność, ale również z pewnością równie wielka radość - pamiętajmy jednakże, że to my - jako rodzice - jesteśmy szczególnie odpowiedzialni za to, na jakiego człowieka nasze dziecko wyrośnie.
więcej...

Które zabawki dla maluszka rzeczywiście warto obecnie kupić?

Dzieci lubią zabawki, nie jest to żadna tajemnica, jednak w pierwszych miesiącach życia maluszki dopiero zaczynają rozpoznawać otaczający je świat, a z tego względu, potrzebny jest wybór najlepszych zabawek, jakie będą pasowały do poziomu ich rozwoju. Na które artykuły rzeczywiście warto jest się dziś decydować?
więcej...