rodzice tagged posts

Będziesz niebawem rodzicem? Zdecydowanie musisz się świetnie przygotować do tej ważnej roli!

Bycie rodzicem to ogromne wyzwanie - wie o tym, chyba każdy, kto ma już swoje dziecko. To oczywiście nie tylko wielka odpowiedzialność, ale również na pewno równie wielka frajda - pamiętajmy jednakże, że to my - jako rodzice - jesteśmy przede wszystkim odpowiedzialni za to, na jakiego człowieka nasze dziecko wyrośnie.
więcej...

Naprawdę wszyscy rodzice muszą dbać o spędzanie wolnego czasu z własną pociechą

Moim skromnym zdaniem obowiązkiem każdego szanującego się rodzica jest to by najzwyczajniej jego dziecko w żadnym razie nie uskarżało się na znużenie. Wiadoma sprawa: dzieciaki są często niesforne, ciężko je sensownie zająć, ale jakby nie patrzeć to nie może zmienić faktu, że autentycznie każdy rodzic powinien zadbać o to by jego pociecha nie myślała, iż jej całe życie nie jest interesujące.
więcej...

Znakomite sposoby na kształcenie dzieci i młodzieży we Wrocławiu

Międzynarodowa szkoła to interesujący sposób na rozwój intelektualny i społeczny dziecka albo nastolatka. Ze względu na potrzebę używania drugiego języka – zarówno w relacjach między uczniami, jak i z nauczycielami – natychmiastowo opanowywane są w praktyce kwalifikacje językowe i komunikacyjne.
więcej...

Popularne zabawki dla naszych pociech

Maluchy w każdym wieku mają jakieś swoje potrzeby, nie tylko żywieniowe, ale też różne inne. Same maluchy, szczególnie te najmłodsze, największą uwagę przywiązują oczywiście do swoich zabawek oraz do tego, w jakim towarzystwie mogą grywać w swoje ulubione gry.
więcej...