pieniądze tagged posts

Pit za 2014, opłacalna ulga prorodzinna preferująca osoby z co najmniej trójką dzieci.

W tym roku podatkowym bonifikaty fiskalne są nieco odmienne niż w 2014 roku. Najintratniejsza ulga przy składaniu zeznania za 2014 rok, obejmie rodziców, którzy mają na utrzymaniu trojkę lub więcej dzieci. Warunkiem zwrócenia nadpłaconego podatku jest wynagrodzenie od którego odprowadzane są składki i podatki co najmniej jednego z rodziców.
więcej...

Jaką rzecz możesz kupić swojemu synowi?

Sam nie wiem jak ty drogi rodzicu, lecz osobiście mam często bardzo duże problemy z tym, aby najzwyczajniej kupić coś kapitalnego własnemu synowi. Jednak oczywiście koniec końców jednak mi się udaje. Myślę, iż za często myślimy, że porządna zabawka niejako automatycznie musi być drogim wydatkiem.
więcej...

Serwery wirtualne jako doskonałe rozwiązanie dla małych oraz większych przedsiębiorstw.

Nie ma potrzeby znać się na informatycznych zagadnieniach, aby orientować się, iż serwer to maszyna sporej mocy obliczeniowej, ciągle przydzielona do Internetu. Służy przede wszystkim udostępnianiu informacji wszystkim korzystającym z sieci. Serwer wirtualny zaprojektowany natomiast pozostał dla takich klientów, którzy nie będą mogli wykorzystywać tak dużej mocy.
więcej...