pieniądze tagged posts

Pit za 2014, opłacalna ulga prorodzinna preferująca osoby z co najmniej trójką dzieci.

W tym roku podatkowym bonifikaty skarbowe są nieco inne niż w 2014 roku. Najbardziej opłacalna bonifikata przy rozliczaniu rocznym PIT za 2014, obejmie rodziców, którzy posiadają trojkę lub więcej dzieci. Warunkiem zwrotu nadpłaconego podatku jest wynagrodzenie od którego odprowadzane są składki i podatki co najmniej jednego z rodziców.
więcej...

Jaką rzecz możesz kupić swojemu synowi?

Sam nie wiem jak ty szanowny rodzicu, lecz osobiście mam w wielu przypadkach bardzo duże problemy z tym by najzwyczajniej kupić coś kapitalnego swojemu synowi. Jednak oczywiście koniec końców coś tam kupuję. Sądzę, iż zbyt często sądzimy, że solidna zabawka automatycznie musi być wygórowanym wydatkiem.
więcej...

Serwery wirtualne jako doskonałe rozwiązanie dla małych oraz większych przedsiębiorstw.

Nie ma potrzeby znać się na informatycznych zagadnieniach, aby orientować się, iż serwer to maszyna sporej mocy obliczeniowej, ciągle przydzielona do Internetu. Służy przede wszystkim udostępnianiu informacji wszystkim korzystającym z sieci. Serwer wirtualny zaprojektowany natomiast pozostał dla takich klientów, którzy nie będą mogli wykorzystywać tak dużej mocy.
więcej...