obraz tagged posts

Nowe gadżety, czyli co dzisiaj oferuje nam technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

Raczej nie trzeba wszystkich namawiać co do tego, iż technika rozwija się w błyskawicznym tempie. To, co obecnie będzie na porządku dziennym i standardem jeszcze kilkanaście lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Obecnie bez różnych gadżetów można układać sobie życia. Są również i te, jakie dają nam ogromnej radości.
więcej...

Profesjonalne zlecenia fotograficzne o niezwykłym profilu

W dzisiejszych czasach usługi fotograficzne mogą okazać się niezwykle zaskakujące, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę fotografie wykonywane z niecodziennej perspektywy. Wyróżniają się one bardzo dużym zainteresowaniem, chociażby wśród właścicieli indywidualnych działalności gospodarczych. Warto bowiem podkreślić, że nietypowe fotografie sprawdzą się w funkcji reklamowej, co dla wielu osób jest najważniejszą motywacją.
więcej...

Jak są zbudowane i jak funkcjonują ekrany LED, coraz częściej wykorzystywane w wielu różnych dziedzinach.

Wiele osób wybierając się na jakąś imprezę sportową albo duży koncert chciałoby świetnie móc wszystko zobaczyć, co dzieje się na scenie czy boisku. Do niedawna jeszcze, jeśli miało się miejsce gdzieś w odległych rzędach, to mogły być z tym problemy, ale dziś nowoczesna technologia przychodzi z pomocą fanom spragnionym dobrej rozrywki.
więcej...

Kamery gopro a popularność wśród klientów

Polecane przez użytkowników kamery marki gopro to testowane wielokrotnie przez ekspertów możliwości. Nagrywanie obrazu we właściwej, wymaganej rozdzielczości pozwala na zachowanie doskonałych wspomnień, nie tylko osobom uprawiającym sporty ekstremalne na najwyższym poziomie zaawansowania, jednak również entuzjastom takich doznań.
więcej...