maluch tagged posts

Dodatki stosowane w czasie treningów gimnastyczek

Osoby w każdym wieku muszą wykonywać rozmaite treningi gimnastyczne. Już niewielkie dzieci niejednokrotnie starają się wykonywać przysiady lub właściwe podskoki i skłony pod okiem własnym rodziców. Do wykonywania tych treningów potrafi przydawać się także pchacz drewniany.
więcej...

Jakie formy zabawy warto wybrać dla dziecka?

Dziecko potrzebuje od rodzica poświęcenia ogromnej ilości czasu, w której istotną rolę dla jego samopoczucia, ale równocześnie prawidłowego rozwoju odgrywa zabawa. Jakie właściwe formy rozrywki możemy zapewnić najmłodszym pociechom? Przedstawiamy kilka propozycji.
więcej...

Jakie zabawki na Dzień Dziecka warto teraz zakupić?

Do Dnia Dziecka pozostało już bardzo niewiele czasu. Bardzo dużo rodziców z pewnością już teraz odwiedza kolejne sklepy z zabawkami w poszukiwaniu prezentu dla swojej pociechy. Jakie zabawki są teraz najbardziej popularne wśród pociech?
więcej...

Przyjście na świecie nowego członka rodziny to zawsze wielka radość, ale też masa wątpliwości. Nie ma bowiem rodzica, który nie chciałby dać własnemu maleństwu wszystkiego co najlepsze.

Największym marzeniem wszystkich mamy i taty jest zdrowe maleństwo. Zaraz po narodzinach nasze myśli krążą już wyłącznie wkoło spraw noworodka. Każdy rodzic już od najwcześniejszych lat marzy wyposażyć dziecko we wszystko to, co najwspanialsze. Nie patrząc na koszty zastanawiamy się , czy wyprawka dla noworodka którą przygotujemy wystarczy, by nasze maluszek było w posiadaniu to, czego potrzebuje . To jest dopiero początek. Sama wyprawka dla noworodka to jest najmniej, bo przecież w obawie o zdrowy ewolucję intelektualny dzieciaka trzeba dokonać nabycia właściwych drobnostek i to jak najszybciej.
więcej...