maluch tagged posts

Akcesoria dla maluchów i mam

Dzieci brudzą się przez cały czas, w czasie posiłku żywność znajduje się dokładnie wszędzie, na buzi, rączkach, brzuszku. Jakakolwiek mama wie, że ręcznik wiecznie powinna mieć pod ręką, przydaje się nawet poza mieszkaniem.
więcej...

W jaki sposób ubierać niemowlaka?

Ubieranie maleństwa często napawa strachem młodych rodzicieli. Boją się, że przy zakładaniu którejś części odzienia uszkodzą drobne ciało bąka.


Ważne zatem, kiedy odzienia prędko oraz łatwo ubierają się a także ściągają.
więcej...

Oczekiwanie na narodziny dziecka to najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety – wtedy rozpoczynamy zbierać potrzebną dla niemowlaka wyprawkę

Przez ten krótki czas bycia w stanie błogosławionym każda przyszła matka wyjątkowo dba o siebie. Je prawidłowo, odpoczywa i cyklicznie przychodzi na badania.
więcej...

Naprawdę szczęśliwe dziecko, inaczej na temat tego jakie bajki i motywy bajkowe cieszą się obecnie wśród dzieci uznaniem

Wszyscy z nas będąc dzieckiem oglądał rozmaite bajki. Współcześnie niewiele się w tej kwestii nie zmieniło. Wciąż nasze maluchy bardzo chętnie spędzają czas, podziwiając swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Czy słynna myszka Miki dalej jest popularna. Czy Żwirek i Muchomorek to bohaterowie nadal znani naszym dzieciom?
więcej...