maluch tagged posts

Jakie formy zabawy warto wybrać dla dziecka?

Dziecko potrzebuje od rodziców poświęcenia sporej ilości czasu, w której bardzo ważną rolę dla jego samopoczucia, ale równocześnie zdrowego rozwoju odgrywa zabawa. Jakiego rodzaju właściwe formy rozrywki warto zapewnić najmłodszym pociechom? Oto kilka propozycji.
więcej...

Zajęcia sportowe i inne dla dzieci

Jeżeli marzy nam się, żeby nasze maluchy dobrze się bawiły trzeba zapewnić im moc atrakcji. Wszystkie dzieci są różne i przy organizacji zabaw trzeba zdawać sobie z tego sprawę. Niektóre maluchy będą chciały poskakać na skakance inne będą wolały gry drużynowe. Tak, więc zajęcia z judo dla dzieci na pewno nie spodobają się wszystkim maluchom. Mimo to dobrze zaprowadzić dziecko na tego typu zajęcia. Może mu przypadną do gustu. Warto jest od maleńkości uczyć dziecka miłości do sportu. prowadzanie malucha na rozmaite zajęcia sportowe pozwoli mu wybrać te najfajniejsze dla niego.
więcej...

Jakie zabawki na Dzień Dziecka warto teraz zakupić?

Do 1 czerwca pozostało już bardzo mało czasu. Mnóstwo rodziców z pewnością już dzisiaj odwiedza liczne sklepy oferujące zabawki w poszukiwaniu prezentu dla swojej pociechy. Jakiego rodzaju zabawki są obecnie naprawdę popularne wśród pociech?
więcej...

Oczekiwanie na narodziny dziecka to najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety – wtedy rozpoczynamy zbierać potrzebną dla niemowlaka wyprawkę

Przez cały okres ciąży każda kobieta bardzo dba o siebie i swoje maleństwo. Je prawidłowo, odpoczywa i regularnie przychodzi na badania.
więcej...