maluch tagged posts

Przyjście na świecie nowego członka rodziny to zawsze wielka radość, ale też masa wątpliwości. Nie ma bowiem rodzica, który nie chciałby dać własnemu maleństwu wszystkiego co najlepsze.

Najogromniejszym marzeniem każdej mamy i taty jest zdrowe maluszek. Zaraz po narodzinach nasze myśli kręcą się już wyłącznie wkoło spraw maluszka. Każdy rodzic już od najwcześniejszych lat marzy wyposażyć dziecko we wszystko to, co najwspanialsze. Nie patrząc na wydatki zastanawiamy się , czy wyprawka dla dzieciaka którą stworzymy będzie wystarczająca, aby nasze dziecko było w posiadaniu to, czego potrzebuje . To jest jedynie początek. Sama zaopatrzenie dla noworodka to jest wartość skrajna, bo przecież w obawie o zdrowy wzrost intelektualny dzieciaka trzeba dokonać zakupu odpowiednich zabawek i to jak najprędzej.
więcej...

Jakie formy zabawy warto wybrać dla dziecka?

Dziecko wymaga od rodziców poświęcenia sporej ilości czasu, w której bardzo ważną rolę dla jego samopoczucia, ale równocześnie prawidłowego rozwoju odgrywa zabawa. Jakiego rodzaju właściwe formy rozrywki warto zapewnić naszym najmłodszych pociechom? Podajemy kilka propozycji.
więcej...

Jakie zabawki na Dzień Dziecka warto teraz zakupić?

Do Dnia Dziecka pozostało już bardzo mało czasu. Bardzo dużo rodziców z pewnością już dzisiaj odwiedza liczne sklepy z zabawkami w poszukiwaniu podarunku dla swojego dziecka. Jakie zabawki są aktualnie niezwykle popularne wśród pociech?
więcej...

Dodatki stosowane w czasie treningów gimnastyczek

Osoby w każdym wieku muszą wykonywać rozmaite treningi gimnastyczne. Już niewielkie dzieci niejednokrotnie starają się wykonywać przysiady lub właściwe podskoki i skłony pod okiem własnym rodziców. Do wykonywania tych treningów potrafi przydawać się także pchacz drewniany.
więcej...