maluch tagged posts

Naprawdę szczęśliwe dziecko, inaczej na temat tego jakie bajki i motywy bajkowe cieszą się obecnie wśród dzieci uznaniem

Każdy z nas będąc dzieciakiem oglądał różnorodnej bajki. Dzisiaj nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wciąż nasze dzieci ochoczo spędzają czas, podziwiając swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Czy Myszka Miki dalej jest popularna. Czy Żwirek i Muchomorek to śmiałkowie wciąż znani naszym dzieciom?
więcej...

Zajęcia sportowe i inne dla dzieci

Jeśli marzy nam się, żeby dzieci dobrze się bawiły trzeba zapewnić im moc atrakcji. Każde dziecko jest inne i przy organizacji zabaw trzeba o tym pamiętać. Niektóre dzieci będą wolały poskakać na skakance inne będą wolały gry drużynowe. Tak, więc zajęcia z judo dla dzieci na pewno nie przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Mimo to dobrze zaprowadzić naszą pociechę na tego typu zajęcia. Może mu przypadną do gustu. Dobrze jest od maleńkości wpajać dziecku miłość do sportu. Zapisywanie dziecka na rozmaite zajęcia sportowe pozwoli mu znaleźć te ulubione.
więcej...

Jakie zabawki na Dzień Dziecka warto teraz zakupić?

Do Dnia Dziecka pozostało już bardzo mało czasu. Mnóstwo rodziców z pewnością już teraz odwiedza kolejne sklepy z zabawkami w poszukiwaniu podarunku dla swojego dziecka. Jakie zabawki są teraz wyjątkowo popularne wśród pociech?
więcej...

Akcesoria dla maluchów i mam

Dzieci brudzą się przez cały czas, w czasie posiłku żywność znajduje się dokładnie wszędzie, na buzi, rączkach, brzuszku. Jakakolwiek mama wie, że ręcznik wiecznie powinna mieć pod ręką, przydaje się nawet poza mieszkaniem.
więcej...