maluch tagged posts

Jakiego rodzaju możliwości obecnie mają rodzice przy wychowywaniu dzieci, jak pomóc im w tym może internet.

Starsze pokolenia przy wychowywaniu dzieci przede wszystkim korzystały z doświadczeń uzyskanych od mam i babć. Książek było naprawdę mało, a o internecie nikt nie miał pojęcia.
więcej...

Wanienka dla dziecka – a więc, kąpanie malutkiego dziecka nie jest zmuszone być straszne!

Każda mama ma pojęcie, jak ważna bywa odpowiednia higiena małego dzieciaka, które jeszcze nie umie umyć się same. Do jeszcze niedawnego okresu kąpiel malutkiego dzidziusia miała jedynie jedno uproszczenie - wanienkę, którą można było postawić w jakimś wyższym miejscu, dla przykładu na stole, by było prościej utrzymać w niej dzieciątko.
więcej...

Przyjście na świecie nowego członka rodziny to zawsze wielka radość, ale też masa wątpliwości. Nie ma bowiem rodzica, który nie chciałby dać własnemu maleństwu wszystkiego co najlepsze.

Największym pragnieniem wszystkich mamy i taty jest zdrowe maluszek. Natychmiast po narodzinach nasze myśli krążą już wyłącznie wkoło spraw maluszka. Każdy mama już od najmłodszych lat pragnie wyposażyć maleństwo we wszystko to, co najwspanialsze. Nie patrząc na wydatki zastanawiamy się , czy wyprawka dla noworodka którą przygotujemy wystarczy, by nasze maluszek było w posiadaniu to, czego potrzebuje . To jest zaledwie początek. Sama zaopatrzenie dla noworodka to jest wartość skrajna, bo przecież w trosce o zdrowy ewolucję umysłowy maleństwa trzeba dokonać nabycia odpowiednich drobnostek i to jak najprędzej.
więcej...

Z jakich powodów klocki lego są tak ogromnie popularne wśród dzieci od kilkudziesięciu lat.

Klocki lego od kilkudziesięciu lat są jedną z najbardziej popularnych zabawek dla dzieci, co zresztą widać po tym, ile się ich sprzedaje. Nie ma chyba malucha, który w pewnym momencie życia by ich nie miał, a tak naprawdę propozycja tej firmy obejmuje każdą grupę wiekową.
więcej...