maluch tagged posts

Jakie zabawki na Dzień Dziecka warto teraz zakupić?

Do Dnia Dziecka pozostało już bardzo niewiele czasu. Wielu rodziców na pewno już teraz odwiedza kolejne sklepy oferujące zabawki w poszukiwaniu podarunku dla swojego dziecka. Jakie zabawki są aktualnie wyjątkowo popularne wśród pociech?
więcej...

Akcesoria dla maluchów i mam

Dzieci brudzą się przez cały czas, w czasie posiłku pożywienie odnajduje się rzeczywiście wszędzie, na buzi, rączkach, brzuszku. Każda matka wie, że ręcznik zawsze musi mieć pod ręką, przydaje się nawet poza domem.
więcej...

Jakie formy zabawy warto wybrać dla dziecka?

Dziecko wymaga od rodziców poświęcenia ogromnej ilości czasu, w której bardzo ważną rolę dla jego nastroju, ale jednocześnie zdrowego rozwoju odgrywa zabawa. Jakiego rodzaju właściwe formy rozrywki można zapewnić naszym najmłodszych pociechom? Przedstawiamy kilka propozycji.
więcej...

Z jakich powodów klocki lego są tak ogromnie popularne wśród dzieci od kilkudziesięciu lat.

Klocki lego od kilkudziesięciu lat są jedną z najpopularniejszych zabawek dla dzieci, co zresztą widać po tym, jak dużo się ich sprzedaje. Nie ma chyba malucha, jaki na pewnym etapie swojego życia by się nimi nie bawił, a tak naprawdę propozycja tej firmy obejmuje każdą grupę wiekową.
więcej...