maluch tagged posts

Jakie formy zabawy warto wybrać dla dziecka?

Dziecko wymaga od rodziców poświęcenia sporej ilości czasu, w której bardzo ważną rolę dla jego samopoczucia, ale równocześnie prawidłowego rozwoju odgrywa zabawa. Jakiego rodzaju właściwe formy rozrywki warto zapewnić naszym najmłodszych pociechom? Podajemy kilka propozycji.
więcej...

Jakie zabawki na Dzień Dziecka warto teraz zakupić?

Do Dnia Dziecka pozostało już bardzo mało czasu. Bardzo dużo rodziców z pewnością już dzisiaj odwiedza liczne sklepy z zabawkami w poszukiwaniu podarunku dla swojego dziecka. Jakie zabawki są aktualnie niezwykle popularne wśród pociech?
więcej...

Dodatki stosowane w czasie treningów gimnastyczek

Osoby w każdym wieku muszą wykonywać rozmaite treningi gimnastyczne. Już niewielkie dzieci niejednokrotnie starają się wykonywać przysiady lub właściwe podskoki i skłony pod okiem własnym rodziców. Do wykonywania tych treningów potrafi przydawać się także pchacz drewniany.
więcej...

Przyjście na świecie nowego członka rodziny to zawsze wielka radość, ale też masa wątpliwości. Nie ma bowiem rodzica, który nie chciałby dać własnemu maleństwu wszystkiego co najlepsze.

Największym marzeniem wszystkich mamy i taty jest zdrowe maleństwo. Zaraz po narodzinach nasze myśli krążą już wyłącznie wkoło spraw noworodka. Każdy rodzic już od najwcześniejszych lat marzy wyposażyć dziecko we wszystko to, co najwspanialsze. Nie patrząc na koszty zastanawiamy się , czy wyprawka dla noworodka którą przygotujemy wystarczy, by nasze maluszek było w posiadaniu to, czego potrzebuje . To jest dopiero początek. Sama wyprawka dla noworodka to jest najmniej, bo przecież w obawie o zdrowy ewolucję intelektualny dzieciaka trzeba dokonać nabycia właściwych drobnostek i to jak najszybciej.
więcej...