maluch tagged posts

Z jakich powodów klocki lego są tak ogromnie popularne wśród dzieci od kilkudziesięciu lat.

Klocki lego od kilkudziesięciu lat są jedną z najbardziej popularnych zabawek dla dzieci, co zresztą widać po tym, ile się ich sprzedaje. Nie ma chyba malucha, który w pewnym momencie życia by ich nie miał, a tak naprawdę propozycja tej firmy obejmuje każdą grupę wiekową.
więcej...

Jakie formy zabawy warto wybrać dla dziecka?

Dziecko wymaga od rodziców poświęcenia dużej ilości czasu, w której bardzo ważną rolę dla jego nastroju, ale równocześnie zdrowego rozwoju odgrywa zabawa. Jakie formy rozrywki można zapewnić najmłodszym pociechom? Przedstawiamy kilka propozycji.
więcej...

Naprawdę szczęśliwe dziecko, inaczej na temat tego jakie bajki i motywy bajkowe cieszą się obecnie wśród dzieci uznaniem

Każdy z nas będąc dzieciakiem oglądał różnorodnej bajki. Dzisiaj nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wciąż nasze dzieci ochoczo spędzają czas, podziwiając swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Czy Myszka Miki dalej jest popularna. Czy Żwirek i Muchomorek to śmiałkowie wciąż znani naszym dzieciom?
więcej...

Zajęcia sportowe i inne dla dzieci

Jeśli marzy nam się, żeby dzieci dobrze się bawiły trzeba zapewnić im moc atrakcji. Każde dziecko jest inne i przy organizacji zabaw trzeba o tym pamiętać. Niektóre dzieci będą wolały poskakać na skakance inne będą wolały gry drużynowe. Tak, więc zajęcia z judo dla dzieci na pewno nie przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Mimo to dobrze zaprowadzić naszą pociechę na tego typu zajęcia. Może mu przypadną do gustu. Dobrze jest od maleńkości wpajać dziecku miłość do sportu. Zapisywanie dziecka na rozmaite zajęcia sportowe pozwoli mu znaleźć te ulubione.
więcej...