komputer tagged posts

Chcąc zwiększyć swoje możliwości – sprawdź, na jakie zmiany należy zwracać uwagę

Żyjemy w świecie, w którym ciężko wyobrazić sobie dzień bez wykorzystania komputera podłączonego do internetu. Okazuje się, że nasza mobilność na przestrzeni minionych lat wzrosła tak istotnie, że dzisiaj bez jej obecności upadłoby wiele firm, a ludzie straciliby najprawdopodobniej pracę. Zwykle nie pamiętamy o tym, jak dużo zawdzięczamy naukowcom, którzy dbają o to, aby rozwój najnowszych technologii był dostępny i przystępny dla każdego.
więcej...

Gry karciane są uwielbiane przez osoby starsze, natomiast młodzi biznesmeni chętnie sprawdzają, jakie gry ekonomiczne są najlepsze na rynku!

W tym momencie tworząc gry komputerowe producenci stawiają przede wszystkim na oryginalność i niespodziewany scenariusz. Wiele było już na rynku gier wojennych, symulacyjnych oraz karcianych, jednak nie każda z nich stała się ogólnoświatowym szlagierem.
więcej...

Zamierzasz kupić najnowszą grę? Zanim pójdziesz do sklepu, przeczytaj recenzję

Masz w planach kupno najnowszej strategii PC, ponieważ od pewnego czekałeś aż pokaże się w sklepach? A może myślisz nad wyścigami, zakupiłeś bowiem kierownicę, lecz nie masz jej do czego używać? Nim udasz się do sklepu, powinieneś poczytać recenzje i testy gier, gdyż może się okazać, iż gra, o jakiej marzyłeś, wcale nie jest tak interesująca jak na początku sądziłeś.
więcej...