komputer tagged posts

Chcąc zwiększyć swoje możliwości – sprawdź, na jakie zmiany należy zwracać uwagę

Żyjemy w świecie, w którym trudno wyobrazić sobie dzień bez skorzystania z komputera podłączonego do internetu. Okazuje się, że nasza mobilność na przełomie kilkudziesięciu lat wzrosła na tyle, że dziś bez jej obecności nie mogłaby funkcjonować większość firm, a ludzie straciliby stanowiska pracy. Z reguły nie pamiętamy o tym, jak wiele zawdzięczamy naukowcom, którzy dbają o to, aby rozwój najnowszych technologii był dostępny i przystępny dla każdego.
więcej...

Zamierzasz kupić najnowszą grę? Zanim pójdziesz do sklepu, przeczytaj recenzję

Masz w planach kupno najnowszej strategii komputerowej, bo od pewnego czekałeś aż pokaże się w sklepach? A może zastanawiasz się nad wyścigami, zakupiłeś bowiem kierownicę, ale nie masz jej do czego używać? Zanim wybierzesz się do sklepu, musisz poczytać recenzje i testy gier, bo może się okazać, iż gra, o jakiej marzyłeś, wcale nie jest tak interesująca jak na początku uważałeś.
więcej...

Gry karciane są uwielbiane przez osoby starsze, natomiast młodzi biznesmeni chętnie sprawdzają, jakie gry ekonomiczne są najlepsze na rynku!

Obecnie tworząc gry komputerowe producenci stawiają przede wszystkim na nieszablonowość i niespodziewany scenariusz. Wiele było już na rynku gier strategicznych, symulacyjnych oraz karcianych, jednakże nie każda z nich okazała się ogólnoświatowym bestsellerem.
więcej...