komputer tagged posts

Zamierzasz kupić najnowszą grę? Zanim pójdziesz do sklepu, przeczytaj recenzję

Masz w planach zakup najnowszej strategii komputerowej, ponieważ od pewnego czekałeś aż pokaże się w sklepach? A może myślisz nad wyścigami, kupiłeś bowiem kierownicę, ale nie masz jej do czego używać? Zanim udasz się do sklepu, musisz poczytać recenzje i testy gier, gdyż może się okazać, że gra, o której marzyłeś, wcale nie jest tak ciekawa jak początkowo uważałeś.
więcej...

Gry karciane są uwielbiane przez osoby starsze, natomiast młodzi biznesmeni chętnie sprawdzają, jakie gry ekonomiczne są najlepsze na rynku!

Aktualnie tworząc gry komputerowe fabrykanci stawiają przede wszystkim na oryginalność i niebanalny scenariusz. Multum było już na rynku gier wojennych, symulacyjnych i karcianych, jednak nie każda z nich okazała się światowym hitem.
więcej...

Chcąc zwiększyć swoje możliwości – sprawdź, na jakie zmiany należy zwracać uwagę

Żyjemy w świecie, w którym trudno wyobrazić sobie dzień bez wykorzystania komputera podłączonego do internetu. Okazuje się, że nasza mobilność na przełomie minionych lat wzrosła tak istotnie, że dzisiaj bez jej obecności nie mogłaby funkcjonować większość firm, a ludzie straciliby najprawdopodobniej pracę. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad tym, jak wiele zawdzięczamy naukowcom, którzy dbają o to, aby rozwój najnowszych technologii przenikał do naszej rzeczywistości i był przystępny dla każdego.
więcej...