komputer tagged posts

Gry karciane są uwielbiane przez osoby starsze, natomiast młodzi biznesmeni chętnie sprawdzają, jakie gry ekonomiczne są najlepsze na rynku!

W tej chwili tworząc gry komputerowe producenci stawiają przede wszystkim na nieszablonowość i niebanalny scenariusz. Wiele było już na rynku gier wojennych, symulacyjnych i karcianych, jednakże nie każda z nich okazała się ogólnoświatowym bestsellerem.
więcej...

Chcąc zwiększyć swoje możliwości – sprawdź, na jakie zmiany należy zwracać uwagę

Żyjemy w świecie, w którym trudno wyobrazić sobie dzień bez wykorzystania komputera podłączonego do internetu. Okazuje się, że nasza mobilność na przełomie minionych lat wzrosła tak istotnie, że dzisiaj bez jej obecności nie mogłaby funkcjonować większość firm, a ludzie straciliby najprawdopodobniej pracę. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad tym, jak wiele zawdzięczamy naukowcom, którzy dbają o to, aby rozwój najnowszych technologii przenikał do naszej rzeczywistości i był przystępny dla każdego.
więcej...

Zamierzasz kupić najnowszą grę? Zanim pójdziesz do sklepu, przeczytaj recenzję

Planujesz zakup najnowszej strategii komputerowej, ponieważ od jakiegoś czekałeś aż pojawi się w sklepach? A może zastanawiasz się nad wyścigami, kupiłeś bowiem kierownicę, lecz nie masz jej do czego używać? Nim pójdziesz do sklepu, powinieneś poczytać recenzje i testy gier, bo może się okazać, że gra, o której marzyłeś, wcale nie jest tak ciekawa jak początkowo sądziłeś.
więcej...