klocki tagged posts

Któż z nas nie poznał firmy Lego? Jest to marka kultowa i ponadczasowa, chyba nigdy nie jest w stanie się znudzić? Jakie są składowe sukcesu?

Jeśli przyjdą nam na myśl produkty lego, możemy zauważyć niezwykłą historię sukcesu. Brand, który w swojej historii odnotowywał jedynie sukcesy, nie było z kolei miejsca na niepowodzenia. Tak właściwie jest od zawsze, marka Lego odnosiła sukcesy, zyskując tłumy wielbicieli na całym świecie. Nieujawnione są jednak pewne fakty z historii tej firmy. Otóż, w tamtym momencie powstawały marki, które chciały podrobić tego typu klocki, co więcej, pojawiła się firma, która zaczęła produkować bardzo podobne klocki. W jaki sposób to się skończyło, jak zareagowała firma Lego?
więcej...

Na co należy zwracać uwagę kupując zabawki dla naszego dziecka? Oferta sklepów internetowych z zabawkami.

Wszystkie dzieci uwielbiają zabawki, a niektóre z zakupionych przez rodziców produktów mogą także wspomóc rozwój dziecka a także nauczyć nowych umiejętności. Gdy nachodzą święta bądź inne okazje takie jak przykładowo Dzień Dziecka, wielu z nas szuka odpowiedniego prezentu dla dzieci w różnym wieku. Czasami dużo czasu minie zanim odnajdziemy najlepszy produkt.
więcej...

Dlaczego warto jest kupować maluchom klocki Lego? Sprawdź nowe zestawy Lego Super Heroes

Przed każdymi urodzinami i świętami, a niejednokrotnie także bez okazji rodzice rozważają, jakie zabawki kupić swoim pociechom. Na rynku mamy sporo możliwości wyboru, lecz wyjątkowo warte uwagi są klocki Lego. To zabawka idealna tak samo dla chłopców, jak i dziewczynek, gdyż ożywia ich wyobraźnię oraz pozwala na fantastyczne spędzenie wolnego czasu, którego maluchy mają pod dostatkiem.
więcej...