kamera tagged posts

Kamery gopro a popularność wśród klientów

Rekomendowane przez użytkowników kamery firmy gopro to wypróbowane niejednokrotnie przez ekspertów możliwości. Nagrywanie obrazu w odpowiedniej, pożądanej rozdzielczości pozwala na zachowanie wspaniałych wspomnień, nie tylko tym, którzy uprawiają sporty ekstremalne na rewelacyjnym poziomie zaawansowania, jednak również zwolennikom tego typu wrażeń.
więcej...

Efektowna kamera GoPro HERO 4 BLACK o wyjątkowych właściwościach oraz idealnych parametrach

Każdy z nas ma obecnie styczność z współczesną technologią, bo korzystamy dzisiaj z pecetów, telefonów komórkowych, interesują nas także różne akcesoria sony i innych znanych firm, takie jak współczesne odtwarzacze muzyki, aparaty fotograficzne lub także kamery. Takie urządzenia są nadzwyczaj pożyteczne, niektórym osobom służą do realizowania pracy zawodowej, jeszcze innym do rozrywki.
więcej...

Planujesz wyjazd w góry i chcesz mieć fantastyczną pamiątkę? Zdecyduj się kamerę sportową

Jeszcze kilka lat temu temu znaczna część z nas preferowała raczej bierne spędzanie wolnych chwil. Stawialiśmy na oglądanie telewizji oraz granie na komputerze. Na chwilę obecną sytuacja ta wyraźnie się zmieniła. Coraz więcej osób wyjeżdża na weekendowe wypady czy trwające nieco dłużej urlopy, podczas których spędza czas w sposób aktywny. Wśród miejsc chętnie wybieranych znajdują się góry.
więcej...

Nowe gadżety, czyli co dzisiaj oferuje nam technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

Raczej nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, iż technika rozwinęła się w zastraszającym tempie. To, co dzisiaj jest codziennością oraz standardowe jeszcze kilkanaście lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Obecnie bez wielu akcesoriów nie wyobrażamy sobie życia. Są także i te, jakie dają nam ogromnej przyjemności.
więcej...