kamera tagged posts

Nowe gadżety, czyli co dzisiaj oferuje nam technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

Chyba nie trzeba wszystkich przekonywać co do tego, że technika rozwinęła się w błyskawicznym tempie. To, co obecnie jest codziennością i standardowe jeszcze kilkanaście lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Dzisiaj bez różnych akcesoriów można układać sobie codzienności. Są również i te, które dają nam sporo radości.
więcej...

Planujesz wyjazd w góry i chcesz mieć fantastyczną pamiątkę? Zdecyduj się kamerę sportową

Jeszcze jakiś czas temu temu znaczna część z nas wolała bierne spędzanie wolnego czasu. Lubiliśmy oglądanie telewizji i granie na komputerze. Aktualnie sytuacja ta jest już całkiem inna. Coraz więcej osób stawia na weekendowe wycieczki lub dłuższe urlopy, w czasie których wypoczywa aktywnie. Wśród miejsc cieszących się popularnością znajdują się góry.
więcej...

Ranking kamer samochodowych może nam wiele powiedzieć

Pragniemy mieć świadomość, że odpowiednio wydajemy fundusze. Gdy decydujemy się na sprawunek jakiejś elektroniki, to zazwyczaj nastawiamy się, że będziemy z niej mieli szansę korzystać przez kilka lat.
więcej...

Efektowna kamera GoPro HERO 4 BLACK o wyjątkowych właściwościach oraz idealnych parametrach

Każdy z nas ma obecnie zetknięcie z nowoczesną technologią, albowiem korzystamy współcześnie z kompów, telefonów komórkowych, ciekawią nas też różne akcesoria sony i innych znanych firm, takie jak dzisiejsze odtwarzacze muzyki, aparaty fotograficzne albo również kamery. Takie urządzenia są ogromnie użyteczne, niektórym osobom służą do realizowania pracy zawodowej, jeszcze innym do rozrywki.
więcej...