kamera tagged posts

Kamery gopro a popularność wśród klientów

Polecane przez użytkowników kamery marki gopro to testowane wielokrotnie przez ekspertów możliwości. Nagrywanie obrazu we właściwej, wymaganej rozdzielczości pozwala na zachowanie doskonałych wspomnień, nie tylko osobom uprawiającym sporty ekstremalne na najwyższym poziomie zaawansowania, jednak również entuzjastom takich doznań.
więcej...

Efektowna kamera GoPro HERO 4 BLACK o wyjątkowych właściwościach oraz idealnych parametrach

Każdy z nas ma dziś styczność z dzisiejszą technologią, bo korzystamy dzisiaj z komputerów, telefonów komórkowych, interesują nas także rozmaite akcesoria sony oraz innych znanych firm, takie jak współczesne odtwarzacze muzyki, aparaty fotograficzne albo też kamery. Takie urządzenia są niesłychanie pożyteczne, niektórym osobom służą do realizowania pracy zawodowej, jeszcze innym do rozrywki.
więcej...

Planujesz wyjazd w góry i chcesz mieć fantastyczną pamiątkę? Zdecyduj się kamerę sportową

Jeszcze jakiś czas temu temu większość Polaków wolała pasywne spędzanie wolnego czasu. Preferowaliśmy oglądanie telewizji oraz granie na komputerze. Obecnie sytuacja ta wygląda całkiem inaczej. Duża grupa osób stawia na weekendowe wycieczki bądź trwające nieco dłużej urlopy, podczas których odpoczywa aktywnie. Wśród miejsc chętnie wybieranych wymienić trzeba góry.
więcej...

Nowe gadżety, czyli co dzisiaj oferuje nam technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

Chyba nie trzeba wszystkich namawiać co do tego, że technika rozwinęła się w zastraszającym tempie. To, co dzisiaj jest codziennością oraz standardowe jeszcze kilkanaście lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Dzisiaj bez wielu akcesoriów nie wyobrażamy sobie życia. Są również i takie, jakie dostarczają nam sporo radości.
więcej...