kamera tagged posts

Ranking kamer samochodowych może nam wiele powiedzieć

Elektronikę nabywamy na parę lat. Kiedy decydujemy się na zakup jakiejś elektroniki, to przeważnie nastawiamy się, że będziemy z niej mieli sposobność korzystać przez parę lat.
więcej...

Nowe gadżety, czyli co dzisiaj oferuje nam technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

Raczej nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, iż technika rozwija się w zastraszającym tempie. To, co dzisiaj będzie na porządku dziennym oraz standardem wiele lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Obecnie bez różnych akcesoriów nie wyobrażamy sobie życia. Są również i takie, jakie dostarczają nam ogromnej radości.
więcej...

Efektowna kamera GoPro HERO 4 BLACK o wyjątkowych właściwościach oraz idealnych parametrach

Każdy z nas ma obecnie styczność z współczesną technologią, ponieważ korzystamy współcześnie z kompów, telefonów komórkowych, ciekawią nas także przeróżne akcesoria sony i innych znanych firm, takie jak nowomodne odtwarzacze muzyki, aparaty fotograficzne bądź także kamery. Takie urządzenia są niezmiernie przydatne, niektórym osobom służą do realizowania pracy profesjonalnej, jeszcze innym do rozrywki.
więcej...

Gimbal do gopro mamy szansę zakupić w różnych sklepach

Co umożliwia nam gimbal do gopro?. Czasami dzieje się tak, że chcemy przymocować gdzieś naszą kamerkę, lecz jednocześnie chcemy, by pokazywała ona obraz z różnorakich miejsc, by nie rejestrowała wyłącznie tego samego miejsca, lecz się obracała.
więcej...