kamera tagged posts

Efektowna kamera GoPro HERO 4 BLACK o wyjątkowych właściwościach oraz idealnych parametrach

Każdy z nas ma obecnie styczność z nowoczesną technologią, bowiem korzystamy dzisiaj z komputerów, telefonów komórkowych, interesują nas też przeróżne akcesoria sony oraz innych znanych firm, takie jak współczesne odtwarzacze muzyki, aparaty fotograficzne czy także kamery. Takie urządzenia są niezmiernie przydatne, niektórym osobom służą do realizowania pracy zawodowej, jeszcze innym do rozrywki.
więcej...

Nowe gadżety, czyli co dzisiaj oferuje nam technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

Raczej nie trzeba wszystkich namawiać co do tego, iż technika rozwija się w błyskawicznym tempie. To, co obecnie będzie na porządku dziennym i standardem jeszcze kilkanaście lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Obecnie bez różnych gadżetów można układać sobie życia. Są również i te, jakie dają nam ogromnej radości.
więcej...

Gimbal do gopro mamy szansę zakupić w różnych sklepach

Co umożliwia nam gimbal do gopro?. Czasami dzieje się tak, że chcemy przymocować gdzieś naszą kamerkę, lecz jednocześnie chcemy, by pokazywała ona obraz z różnorakich miejsc, by nie rejestrowała wyłącznie tego samego miejsca, lecz się obracała.
więcej...

Kamery gopro a popularność wśród klientów

Polecane przez użytkowników kamery marki gopro to testowane wielokrotnie przez ekspertów możliwości. Nagrywanie obrazu we właściwej, wymaganej rozdzielczości pozwala na zachowanie doskonałych wspomnień, nie tylko osobom uprawiającym sporty ekstremalne na najwyższym poziomie zaawansowania, jednak również entuzjastom takich doznań.
więcej...