Drony stają się coraz popularniejsze. W chwili obecnej są one używane praktycznie w każdej dziedzinie naszego życia. Na otwartych przestrzeniach napotkamy się na wielbicieli tych urządzeń, którzy testują swoje sprzęty dla zwykłej frajdy. Na ślubach czy wielkich wydarzeniach plenerowych drony służą, jako fantastyczna alternatywa na nagranie, w niestandardowy sposób, istotnych dla nas wydarzeń.

Zaledwie kilka lat temu używało je wyłącznie wojsko. Obecnie drony przedstawiają nam świat z zupełnie innej perspektywy. Dlatego nie powinniśmy dziwić się temu, jak szybko wzrasta ich popularność. Drony mogą łączyć w sobie wielką frajdę użytkowania wraz ze zdumiewającym efektem w postaci materiału video.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Który egzemplarz powinniśmy wybrać, żeby spełnił nasze wymagania.
Rynek jest coraz większy, pojawiają się nowe drony, które właściwie niczym od siebie się nie różnią. Odnajdziemy jednak kilka dronów na, które zdecydowanie należy skierować naszą uwagę. Pierwszy to dron DJI Inspire 1. Jest on wyposażony w takie rozwiązania, jak m.in. automatyczne startowania i lądowanie, telemetria lotu, GPS gps do ciężarówki czy stabilizacja lotu. Jednak to nie będzie wszystko, dron DJI Inspire 1 oferuje kamerę z rozdzielczością 4k. Co w zestawie z 94-stopniowym kątem widzenia i szybkością prezentowania klatek dochodzącą nawet do 30fps zagwarantuje fantastyczną jakość video a także zadowolenie z użytkowania. Zobacz koniecznie on-line.

Dron 3DR Iris

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com
Na co wypada zwrócić uwagę, aby całkowicie być zadowolonym.
Jeszcze jednym wartym polecenia modelem będzie dron 3DR Iris+. Jedna z największych firm na rynku dronów prezentuje rewelacyjny model, który jest całkowicie zintegrowany z wybitnie popularnymi kamerami firmy GoPro. Dron może latać nawet do 20 minut bez przerwy i został wyposażony w bardzo precyzyjny jak i stabilny kontroler lotu PIXHAWK. Dzięki temu mamy pewność, że wykonane przez nas nagrania będą nieporuszone. Ciekawą opcją jest automatyczny powrót drona do domu, kiedy utraci łączność z pilotem. Dowiedz się więcej tutaj: sklep internetowy camonboard. Wybierz jeden z dwóch fenomenalnych modeli i zapewnij sobie i swoim najbliższym pamiątkę na całe życie!