Rewelacyjnej jakości film kręcony z lotu ptaka niewątpliwie może zachwycić wszystkich jego odbiorów, jak też stanowić doskonałą pamiątkę z różnorodnych podróży, albo wyczynów sportowych. Pragnąc zagwarantować sobie film oparty na najnowocześniejszej technologii nie pozostaje nic innego, jak tylko zdecydować się na dron z kamerą, który stale jest gotowy do lotu. Coraz większą popularnością cieszy się dron 3 DR SOLO, który został wykonany w oparciu o wszystkie najnowsze technologie.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Za sprawą najnowocześniejszej aparaturze dron z kamerą jest doskonale przygotowany do automatycznych lotów, a w związku z tym stanowi on niesamowicie komfortowe narzędzie do kręcenia filmów z lotu ptaka. Urządzenie zapewnia szybkie obsługiwanie różnych funkcji, a co za tym idzie możemy w pełni skupić się na nagrywaniu wysokiej jakości filmu. Za sprawą doskonałej funkcjonalności dron 3 DR SOLO spełnia wszelkie oczekiwania zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy nie wyobrażają sobie pracy za pomocą innego sprzętu- chińska latająca bomba. Profesjnalne drony 3DR pozwalają na kręcenie filmów, jak również robienie imponujących zdjęć, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających fotografów, jak i operatorów.

Dzięki najnowocześniejszej technologii dron 3 DR SOLO to urządzenie nie tylko sprawne, ale też bardzo bezpieczne, czego przykładem jest możliwość szybkiego włączenia pauzy, gdy obawiamy się ewentualnego wypadku. Opcja pauzy pozwala również dłużej skupić uwagę na szczególnie interesującym obiekcie, co ma ogromny wpływ na dany przekaz, jaki niesie za sobą film. Mając swobodny dostęp do funkcji podczas lotu możemy sprawnie sterować

www

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com

poszczególnymi parametrami korzystnie wpływając na efekt finalny. Musimy mieć na uwadze, iż dron z kamerą jest urządzeniem, które przeszło mnóstwo zaawansowanych testów, które jednogłośnie potwierdziły jego bardzo wysoką jakość a także doskonałą funkcjonalność- .

Za sprawą nowoczesnej technologii, jaką charakteryzuje się dron 3 DR SOLO mamy możliwość, aby cieszyć się dużym komfortem kręcenia, jak również fotografowania. Zachwycająca funkcjonalność sprzętu sprawia, że jego użytkownicy są w stanie sprawnie wybierać rozdzielczość, ostrość, kąt widzenia, czy balans bieli. Za sprawą stabilności ujęć jesteśmy w stanie precyzyjnie nakręcić dany obiekt oddając jego wyjątkowy charakter.

Sprawdź to, co jest opublikowane . Dotyczy on tej samej tematyki co ta opisywana w tym artykule, więc z pewnością bardzo Cię zainteresuje!

Należy też mieć na uwadze, że biorąc pod uwagę niezwykłą jakość dron 3 DR SOLO wyróżnia się stosunkowo niską ceną, co również wpływa na jego popularność.