Każdy rodzic ma swoje oczekiwania, nawet jeśli często o nich nie wspomina, gdyż tak nie wypada. Każdy z przyszłych rodziców, a przynajmniej zdecydowana większość ma zakodowane wewnątrz pragnienie – chłopczyk czy dziewczynka? Koniec końców jasne jest, iż niezależnie od płci dziecka pokocha je najmocniej, jak może.

Oczekiwanie jednak udowadnia nam, że potrafi płatać figle, z związku z tym nie uwolnimy się od tej myśli, od knowań rodziny i znajomych, od przewidywań prywatnej wróżki…

Uśmiechnięte dziecko

Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com

A na pewno, są przyszli rodzice, którzy pragną wiedzieć więcej, pragną wiedzieć lepiej, w związku z tym radzą się wróżki.

Zaintrygowały Cię przedstawione przez nas artykuły? Zatem z przyjemnością pragniemy rzec Ci, że czeka na Ciebie kolejny kolejny link (http://www.wielkor.pl/pl/c/Gabloty-z-przesuwnymi-szybami/29) pod tym linkiem.

Ta, która według niektórych ma tajemną moc i wiedzę powie im szczegółowe, czy to będzie chłopak czy dziewczyna. Jakie ubranka kupować, jakie spodnie dla dziecka? (spodnie dla małych dzieci) Czy spodnie chłopięce, a może spodnie dziewczęce? (spodenki d;a chłopczyka) Częściej jednakże rodzice pytają się czy z jego zdrowiem będzie wszystko dobrze, czy nie czycha na niego cała seria jakichś niebezpiecznych zagrożeń, a jeśli tak, to pod jaką postacią się one kryją. Czy warto się ich obawiać i wreszcie, czy można złą moc zamienić w coś błahego, co jedynie nastraszy, ale w ostateczności nie będzie to nic wielkiego.

Oczywiście, że najważniejsze są badania lekarskie, częste kontrole u lekarza,

Dziecko na rowerku

Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com

monitorowanie stanu płodu przez odpowiedniego i doświadczonego specjalistę, niemniej dużo matek robi coś więcej, tak jakby wiara w jakieś siły nadprzyrodzone była silniejsza niż czyste naukowe prognozy. Wielu specjalistów w dziedzinie medycyny z pewnością nie pochwala takich porad, choć znakomita ich większość podejrzewa pewnie, że jest to swego rodzaju forma jeszcze głębszego przeżywania tego czasu oczekiwania. Nie przykładają więc wielkiej wagi do tego typu praktyk.

To oczywiste, ponieważ tego rodzaju wizyty u wróżki można porównać do typowań jasnowidza. Każdy myśli, że potrafi przewidzieć, jak to będzie, w kogo się wda, kogo charakter nabędzie, czy będzie często chorować, mając nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ta sama sytuacja, podczas konsultacji u wróżki może obrócić się w coś absurdalnego – pseudowizjonerskiego, także nie co przedkładać tej zabobonnej wiary, tych knowań i intuicyjnych wróżb nad narodziny naszego potomka. Możemy bowiem jedynie snuć przypuszczenia i liczyć na to, iż wszystko skończy się po naszej myśli.