Należy do najpopularniejszych kwater na wakacje nad Morzem Bałtyckim, a każdego roku na jej plażach leżą tłumy wczasowiczów z całego kraju. Łeba to kurort kuszący malowniczym położeniem, licznymi rozrywkami i naturalnymi walorami wypoczynkowymi.

odpoczynek nad Bałtykim

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Tomiejscowość doskonałe i dla tych, którzy chcą leżeć na plaży, jak i dla osób które chcą odbyć wycieczki na tereny Słowińskiego Parku Narodowego. Co poleca się zobaczyć w tym kurorcie? Jakie atrakcje oczekują tu na wczasowiczów? Łeba to miejsce mogąca zachwycić interesującą zabudową oraz bajkowym portem, pełnym kolorowych kutrów rybackich. Turyści często przebywają jednak na plażach, które mogą kusić jasnym piaskiem i wygodnym zejściem do morza. Jedną z ciekawostek jest tu zameczek – hotel, który już od dawna zyskał uznanie jako jeden z najciekawszych na polskim Wybrzeżu.

Wypoczynek w Łebie nie muszą się jednak ograniczać jedynie do leżenia na plaży. Pobliskie lasy są idealnym miejscem na dłuższe spacery oraz wyprawy rowerem. Dzięki temu Łeba staje się miejscem interesującym także dla tych, którzy wolą mniej biernie spędzać czas. Kolejną atrakcją, z której można korzystać w tym miejscu, są wycieczkowe rejsy łączone z wizytą w Klukach i

Bałtyk

Autor: Athena Lao
Źródło: http://www.flickr.com

znajdującym się tam skansenie. Jest on na pewno obiektem który zasługuje na uwagę, a zebrane w nim chaty i sprzęty pozwalają dobrze zobaczyć dzieje tej części Wybrzeża.

Łeba jako znany kurort radzi sobie doskonale. Noclegi możemy tu znaleźć w wielu hotelach i pensjonatach, znacznie bardziej rozwija się tu także agroturystyka. Liczne bary i restauracje sprawiają, że o jedzenie w Łebie zamartwiać się nie trzeba. Można tu skupić się na bezproblemowym wypoczynku oraz rozrywce, a liczne atrakcje mogą uczynić to zadanie znacznie prostszym. Przede wszystkim w Łebie możemy odnaleźć doskonałe noclegi, bo baza kwater w Łebie zasługują na najlepsze oceny.świetny link hotel nad morzem z basenemWspaniałe noclegi i wspaniała obsługa powinna być wzorem dla innych miejscowości wypoczynkowych. Dzięki temu co roku w Łebie panuje prawdziwe obłożenie, a równocześnie wiele osób wraca właśnie tu, bo miejsce jest bez wątpienia wyjątkowe.