Czy spoglądaliśmy jak wygląda skanowanie 3D?. Świat technologii tak szybko się rozwija, że od czasu do czasu nawet nie podążamy za wszystkimi nowościami, które się zjawiają.

Dlatego należy na chwilę się wstrzymać i zobaczyć, jakie ewentualności są nam już proponowane i z czego możemy skorzystać, nie tylko w pracy.

Czy pragniesz zdobyć nowe informacje na omawiany wątek? Jeśli tak, to sprawdź, jakiego typu komunikaty zawiera solidna strona (http://inoffice.pl/centrum-biznesowe-chmielna/), niewątpliwie również Cię zaintrygują.

Teraz interesującą ofertą jest skanowanie 3D, a więc takie skanowanie, gdzie skan na ekranie zjawia się nie w płaskiej formie, ale właśnie w strukturze przestrzennej, przez co możemy go podziwiać z każdej strony. Takie skanowanie zezwala na przeniesienie naszej osoby do świata wirtualnego, przez co bohater jakiejś gry ma szansę być zwyczajnie nami. To spowoduje, że takie skanowanie (http://efematic.pl/) cieszy się coraz większym powodzeniem, a znaczna liczba osób zaczyna dostrzegać zalety takiego rozwiązania.

Wydruk 3d zezwala wykonać nieprawdopodobne rzeczy

druk 3d

Autor: Carlos Pacheco
Źródło: http://www.flickr.com

Znacznie częściej słyszymy o druku w formacie 3d, o tym, że już niedługo każdy będzie miał szansę mieć taką drukarkę i będzie miał szansę sobie wydrukować trójwymiarowy koszyk, długopis, lub zabawkę. To wszystko brzmi pięknie, ale warto powiedzieć, że wydruk 3d może być wykorzystywany również w medycynie, a szczególnie w ginekologii. Gdy pani będzie w ciąży i przychodzi na zrobienie USG 3d, da się przenieść obraz jej maleństwa na drukarkę, a ta stworzy nam wizerunek maluszka w formie rzeźby. Takie zastosowanie jest wspaniałe zwłaszcza dla kobiet niewidomych, które nie mają ewentualności podziwiania własnych maluszków na monitorze, a które dzięki takiemu wydrukowi mogą poznać kształt dziecka jeszcze przed jego narodzeniem.

Takie rozwiązania otwierają większe możliwości

Czasami nawet nie wydajemy sobie sprawy z tego, jak najnowsza technika ma szansę miło wpływać na nasze życie. Należy korzystać z tych wszelkich ułatwień, ponieważ może się okazać, że to właśnie przez nie będziemy mogli spełnić niektóre marzenia, które do tej pory były dla nas niedostępne. Niektóre takie pomysły mogą posiadać niesamowite wykorzystania, o których prędzej nawet byśmy nie pomyśleli.