Gdy mamy dzieci to dobrze wiemy, co dzieciaki uwielbiają. A nasze pociechy zmieniają swoje upodobania niesamowicie często, bo ciągle pojawiają się nowe zabawki. Wszystkie firmy dobrze wiedzą, że maluchy to idealni odbiorcy, bo niemalże za każdym razem potrafią przekonać rodziców do zakupu jakiegoś produktu.

Kucyk

Źródło: http://www.krainazabawy.pl/
Jednak są również tego typu zabawki, które bardzo rzadko dzieci rzucają w kąt. To np. kucyk pony, który od długiego czasu święci triumfy wśród najmłodszych odbiorców. Dzieci chcą mieć całe kolekcje takich niesamowitych zabawek. To świetne rozwiązanie dla dzieci, które zdają sobie sprawę, że nie mogą brać każdej rzeczy do buzi, bo małe dzieci mogą chcieć zjeść grzywę konika, z czystej ciekawości. Jednak te trzyletnie dzieciaki już dobrze będą zdawały sobie sprawę w jaki sposób się takimi kucykami cieszyć. Dlatego warto w związku z różnymi okazjami kupować dzieciaczkom takie kucyki, by posiadały cały zestaw – zabawki dla dzieci na

Najfajniejsze lalki pod słońcemPoczątkowo, gdy przychodzi na świat nasza córeczka nie myślimy o tym, że będą jej potrzebne jakieś zabawki. Na początku mamy całe mnóstwo innych spraw na głowie. Ale z czasem trzeba pomyśleć o zabawkach. W wielu domach zabawki są przerzucane z kąta w kąt. Nie można niemalże przejść spokojnie przez pokój bez potykania się o jakąś zabawkę – kliknij tutaj.

Dlatego naprawdę warto się zastanowić, czy wybierać dzieciom zabawki myśląc o ilości, czy może jednak o ich jakości. Warto też dać delikatnie do zrozumienia, że wolelibyśmy, by nasi znajomi nie przynosili naszemu dzieciaczkowi kolejnych zabawek przy okazji prawie każdej wizyty. Jeżeli wyjaśnimy, że nie chcemy potykać się o zabawki i nie mamy po prostu na to miejsca, to na sto procent zrozumieją.

Lalka Barbie

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy jednak pomyśleć o serii zabawek na przykład lalki arielka czy monster high. Kiedy dziecko będzie miało kilka lalek z jednej serii, to na sto procent będzie o nie dbało i będzie zupełnie inaczej do nich podchodziło niż gdy posiadało 15 różnych lalek.

Oczywiście nie znaczy to, że jeżeli dziecku będzie podobała się jakaś inna lalka, to nie można kupić tego rodzaju lalki.

Jeżeli masz ochotę uzyskać dodatkowe informacje na ten wątek, odkryj ponadto inne nasze strony na pokrewny temat – one też są ciekawe.

Trzeba jedynie wprowadzić jakieś racjonalne wybory przy nabywaniu kolejnych zabawek dla naszych pociech.