W czasie deszczu nudzą się nie jedynie maluchy. Zaplanowaliście na weekend wyprawę w plener, spotkanie grillowe w ogródku, a tutaj od samego świtu leje jak z cebra.

Co robić, gdy pada deszcz? Oto nieco propozycji na mokry dzień. Mimo pozorów jest wiele zajęć, którym możemy się oddać w mokry dzień. Co robić kiedy jesteśmy sami? Najprostszym patentem jest naturalnie telewizja oferta której jest obecnie nadzwyczaj szeroka lub zanurzenie się w odmętach sieci. Kilkugodzinne „latanie po różnych kanałach” jak też surfowanie w necie zagraża jednak lekkim otępieniem – nie rekomendujemy zatem takiego trybu spędzania czasu wolnego.

Jest polecana strona internetowa (http://ibombo.com/kontakt/), na której odnajdziesz fascynujące informacje, które należy sprawdzić. Odwiedź ją pod tym linkiem.

Miłośnicy książki z pewnością skorzystają z dżdżystej pogody, ażeby się rzucić do czytania zaległych książek. Perfekcyjne gospodynie domowe przypomną sobie zapewne, iż powinny zrobić porządek w szufladach biurka, przejrzeć garderobę do oddania, zmierzyć się z górą prasowania itd. By działania te były trochę przyjemniejsze, możemy sobie zafundować interesujący podkład muzyczny.

klimatyzator na zewnątrz

Autor: antjeverena
Źródło: http://www.flickr.com

drukarka
Umęczeni samotnością przyjmą jednakże zupełnie inne rozwiązanie, mianowicie zatelefonują do kogoś, ażeby umówić się na spędzenie wilgotnego dnia wspólnie. Odpędzenie nudy wilgotnego dnia jest dużo łatwiejsze we dwoje. Możecie razem się wybrać dla przykładu do muzeum, na interesującą wystawę albo wybrać się na wspólne myszkowanie po sklepach czy też zwyczajnie usiąść przy kawce i gawędzić.

Co czynić, jeżeli głęboko tkwicie w interiorze, gdzie o takowych atrakcjach jak teatr bądź galeria handlowa możesz wyłącznie pomarzyć? No cóż, narzeczeni na pewno znajdą sposoby, by sobie umilić wieczór, dzień jak też nocne godziny.