Nie tylko zbliżające się święta są czasem, kiedy gorączkowo rozglądamy się za prezentami. To także wiele innych okazji, takich jak urodziny, ważna rocznica czy jubileusz, wymagające znalezienia atrakcyjnego upominku, jaki spodobałby się naszej koleżance. Na pewno już nieraz zdążyłeś się przekonać bądź z osobistego doświadczenia będąc kobietą znakomicie zdajesz sobie sprawę, iż płeć piękna może być grymaśna i byle co jej nie zadowoli.

Zatem musi być to naprawdę przemyślana niespodzianka, a doskonałym pomysłem jest handmade biżuteria.Jest przede wszystkim unikalna – nie dostaniesz jej w dziale z dodatkami w najbardziej popularnych sklepach czy u jubilera. Robiona przez ludzi obeznanych w temacie i kochających swoją pracę, którzy własnoręcznie naszywają kryształki do naszyjników oraz dziergają kolczyki w sposób, jaki zachwyci zaciekawioną niniejszymi produktami klientelę.

Naszyjnik dla kobiet

Autor: Melissa Ingram
Źródło: http://www.flickr.com

Trudno, a tak naprawdę niemożliwe będzie trafić na osobę z identyczną biżuterią na swojej szyi czy na nadgarstku, co jest bezdyskusyjnym pozytywem ręcznie wytwarzanych świecidełek. Ponadto handmade biżuteria (sprawdź tutaj – hurtownia biżuterii złotej) jest dopracowana pod każdym względem. Nie musisz obawiać się niedociągnięć, odpadających części lub ponaciąganych nitek. Jeżeli wyrób nie spełnia wymagań artysty, pracuje nad nim od początku, dopiero gdy jest w pełni usatysfakcjonowany, wystawia go na sprzedaż – .

Co ważne, częstokrotnie można spersonalizować poszukiwany podarunek, np. poprosić o konkretny wzór lub kolor kolczyków, jeżeli zdążyliśmy się dowiedzieć, o czym marzy nasza jubilatka. Rękodzieło jest również rewelacyjnym upominkiem z tego względu, iż na przekór pozorom artykuły handmade nie są kosztowniejsze od tych proponowanych w sklepie, a gwarantują znacznie lepszą jakość. Płacimy za godziny pracy projektanta, który zrobił coś nietuzinkowego oraz wyjątkowego, co mogliśmy kupić, by obdarowując kogoś sprawić mu ogromną radość. Zobacz także:

Możesz również wybrać interesujące akcesoria handmade do domu, jeśli twoja przyjaciółka lubi takie dodatki. Szukaj artystów z prawdziwego zdarzenia, którzy z entuzjazmem robią prawdziwe cudeńka, a twój prezent na pewno nie wyląduje na dnie szafy. Nie zapominaj, iż upominki powinny być dawane od serca, dlatego szukaj najlepszego pomysłu, aż znajdziesz coś, co sam chciałbyś albo sama chciałabyś dostać.