Jeśli przyjdą nam na myśl produkty lego, możemy zauważyć ogromną historię sukcesu. Brand, który w swojej historii odnotowywał tylko sukcesy, nie było z kolei szans na upadki. Tak właściwie jest od zawsze, marka Lego radziła sobie świetnie, zjednując sobie rzesze wielbicieli na całym świecie. Nieujawnione są jednak pewne fakty z historii tej firmy. Prawdą jest że, w tamtym okresie powstawały firmy, które chciały sfałszować tego typu klocki, co więcej, pojawiła się firma, która zaczęła produkować bardzo podobne klocki. Jak to się skończyło, jak zareagowała firma Lego?

Nie było żadnej walki, nieczystej konkurencyjnej gry, marka Lego zachowała się w sposób bardzo innowacyjny, na tyle, że wiele współczesnych marek czerpie z tego dziedzictwa. Zamiast więc udowadniać, że produkty Lego są wykonane z pewnością lepszych materiałów, że są wspaniałe z bliżej nieokreślonego powodu, postanowiono korzystać z marketingu treści. Co to oznacza? Stworzono mnóstwo interesujących inicjatyw, które spotęgowały niezwykłość klocków Lego. Na przykład Microsites, czyli strony z interesującą fabułą, które były doklejone dla każdej serii wyrobów Lego. Polecana oferta: .

Każda z nich składała się z zestawu gier, krótkich filmów i quizów. Inna ciekawa inicjatywa to Lego Miniseries, opierająca swoją ideę na tym, że do każdego nowego produktu, Lego tworzy nowy serial, jaki można obejrzeć w internecie. Warto także powiedzieć o Lego Click, czyli o platformie, na której wszyscy fani klocków Lego mogą pochwalić się swoimi pomysłami konstrukcyjnymi, zamieścić zdjęcia czy

lego

Autor: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com

filmiki, odkrywać dzięki temu z pozostałymi wielbicielami, niesamowity świat Lego. To równocześnie sprawia, że każdy interesuje się Lego, a przecież nie chodzi tu jedynie o konkretny produkt, tylko o radość, jaką dzięki niemu zyskujemy.

Lego to firma kultowa i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Zwłaszcza, że kreowane są nowe interesujące serie, jak klocki lego city.

Zainteresował Cię nasz tekst? Jeżeli tak, to śmiało sprawdź, co się znajduje w ofercie, która tyczy się podobnej tematyki.

Co najważniejsze są przygotowywane dla każdej grupy wiekowej. Tak to już jest, że produkty Lego kupuje się dzieciom, a frajdę z nich mają również dorośli.

Jeśli wczytujesz się w ten tekst to oznacza, że wątek Cię niesamowicie zaciekawił – wejdź na odnośnik do strony usg bioderek, a odnajdziesz równie atrakcyjne informacje.

Nie ma co się dziwić, rozwijają one wyobraźnię w każdym wieku, a co najważniejsze sprawiają, że dorośli bez problemu mogą bawić się z dziećmi.