Znakomita jakość, ogromnie dobra ostrość, dźwięk oraz funkcjonalność, to i jeszcze sporo zastosowań wymagamy od rasowej kamery. Niemniej jednak już dzisiaj możemy wykonywać ujęcia, fotografie lub nakręcać filmy, które do niedawna były zajęte tylko dla ekipy filmowej z dużym nakładam funduszy.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com

Zalety w największym stopniu zaawansowanej kamery GoPro realizują warunki najwyższej klasy oraz najnowszej technologii. Jest to kamera wykreowana nie tylko do sportów wyczynowych, ale też aż do powietrznych wypraw. Jej główną zaletą jest lekkość oraz to, że jest niewielkich wymiarów. Dzięki temu nie ciąży operatorowi obrazu i wolno nią uchwycić obraz filmowy dokładnie wszędzie. Ta kamera umożliwia rejestrować jeszcze szerszą perspektywę za pośrednictwem wyjątkowej soczewki, jaka uchwyci obraz nie tylko ten, jaki ma przed sobą, lecz i po bokach. Kamera w inteligentny sposób dostosowuje ilość klatek na sekundę, ażeby umożliwić perfekcyjny obraz filmowy nawet przy nienależytym oświetleniu. Więcej na tej stronie: http://www.gohero.pl/GoPro-LCD-Touch-BacPac-Ekran-GoPro.

Dzięki najnowszej technologii kamera ma cudowną ostrość filmu i potrafi ograniczyć odkształcenia obrazu. Przede wszystkim ma połączenie Wi-Fi, dzięki czemu możemy bezpośrednio oglądać obraz, który kamera zapisuje. Dzięki budowie jest bardzo poręczna i jest łatwa do umocowania na przykład na kasku, dronie, opasce na dłoni, dzięki czemu pozwala zapisywać realistyczne oraz cudowne ujęcia. Dron z kamerą owej marki z całą pewnością zapisze fenomenalne krajobrazy o idealnej klasie dźwięku oraz obrazu filmowego.

Kamera GoPro za pośrednictwem swojej lekkości i małych rozmiarów jest dopasowana do tego, żeby rejestrować obraz filmowy z lotu ptaka. Konstrukcja równocześnie jest solidna oraz mocna, także plusem jej jest to, że jest wodoodporna, zatem także przy kiepskiej pogodzie daje gwarancje, że ujęcia będą świetne- www.gohero.pl/fy-g4-3d-gimbal. Drony mogą być standardowym wyposażeniem kamerzystów i fotografów. Ujęcia z lotu ptaka robią niesamowite doznanie oraz z pewnością czynią film ciekawszym. Mogą być wykorzystane na imprezach takich jak ślubach, ale również sesjach plenerowych czy też filmach. Drony mogą być też wykorzystywane przez osoby uprawiające sporty wyczynowe. Dzięki dodatkowej aplikacji na telefonie, opasce czy też kasku, dron z kamerą będzie iść w ślad za sportowcem oraz rejestrować jego porywające wyczyny.