Najnowsze urządzenie firmy Samsung, to atrakcja na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 zawiera system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki najnowszej technologii świetnie sprawdza się w codziennym korzystaniu. Sprzęt błyskawicznie i sprawnie reaguje na wszystkie polecenia. Zaskakujący jest tutaj wyświetlacz, który posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co ułatwia korzystanie z HD ready. Świetna jasność wynosząca aż 388Cd/m 2 pozwala wyraźnie zobaczyć każdy detal, szczególnie w czasie przeglądania witryn internetowych.

telefon komórkowy

Autor: N i c o l a
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, chcące zrobić zdjęcia tabletem będą przyjemnie zaskoczone, ponieważ aparat został zamontowany z przodu panelu i robi zdjęcia w świetnej rozdzielczości. Natomiast drugi aparat osadzony został z tyłu urządzenia i wykonuje równie atrakcyjne zdjęcia.

Musisz udzielić sobie odpowiedzi na pytanie, czy dane, które opisują przedstawiany wątek, są wnikliwe. Jeśli nie, to przejrzyj stronę www (http://kikom.pl/o-nas/), która zawiera istotne wiadomości.

Przemyślane dodatkowe rozwiązania pozwalają dobrać najlepsze opcje.

Producent zaopatrzył tablet w łącza bezprzewodowe UMTS (HSPA+) EDGE, GPRS, GSM, GPS Bluetooth oraz WLAN. Jest to znakomite rozwiązanie, jakie na co dzień przyda się każdemu użytkownikowi. Naturalnie dołączono też czytnik kart takich jak MicroSD o pojemności aż 32 GB. Co ciekawe, sam tablet ma na tyle nieduże rozmiary, iż bez trudności można go umieścić w damskiej torebce, co docenią szczególnie panie. Należy zwrócić uwagę na zastosowane surowce, z których został wykonany tablet. Ich wytrzymałość sprawia, że urządzenie będzie służyło nam przez kilka lat. Sama obudowa została zbudowana, tak aby była odporna na zabrudzenia czy porysowania. Sprawdź: czytaj.

Samsung, przy tym rodzaju tabletu postawił na internet. Wzmiankowany system operacyjny, usprawnia przeglądanie stron. Łatwe przejście z jednej karty na kolejną jest nowatorskim rozwiązaniem w tabletach. Możemy zapomnieć o zacinaniu się stron albo o denerwujących przeskokach. Nowy interfejs pozwala na bezproblemowe przełączanie się po między aplikacjami i przy uruchomieniu wielu aplikacji nie odczujemy jakichkolwiek utrudnień. Dla zaciekawionych: cały artykuł.

smartfon

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Intrygującym rozwiązaniem jest usprawniona galeria oraz poprawiony korektor pisowni. Tablet został tak skonstruowany, aby cała rodzina mogła bez ograniczeń korzystać z przeróżnych aplikacji, co jest genialnym rozwiązaniem. Portale społecznościowe lub znane programy będą z pewnością bardzo dobrze funkcjonowały, a to wszystko dzięki zaawansowanemu systemowi.