Najnowsze urządzenie firmy Samsung, to atrakcja na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 zawiera system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki najnowszej technologii świetnie sprawdza się w codziennym korzystaniu. Sprzęt błyskawicznie i sprawnie reaguje na wszystkie polecenia. Zaskakujący jest tutaj wyświetlacz, który posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co ułatwia korzystanie z HD ready. Świetna jasność wynosząca aż 388Cd/m 2 pozwala wyraźnie zobaczyć każdy detal, szczególnie w czasie przeglądania witryn internetowych.

telefon komórkowy

Autor: N i c o l a
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, chcące zrobić zdjęcia tabletem będą przyjemnie zaskoczone, ponieważ aparat został zamontowany z przodu panelu i robi zdjęcia w świetnej rozdzielczości. Natomiast drugi aparat osadzony został z tyłu urządzenia i wykonuje równie atrakcyjne zdjęcia. Przemyślane dodatkowe rozwiązania pozwalają dobrać najlepsze opcje.

Producent zaopatrzył tablet w łącza bezprzewodowe UMTS (HSPA+) EDGE, GPRS, GSM, GPS Bluetooth oraz WLAN.

Nasz ciekawy wpis (http://www.nyloncoffee.pl/animacje-3d) ?podoba Ci się To świetnie, gdyż na kolejnej stronie stworzyliśmy dla Ciebie sporo tego rodzaju wiadomości.

Jest to znakomite rozwiązanie, jakie na co dzień przyda się każdemu użytkownikowi. Naturalnie dołączono też czytnik kart takich jak MicroSD o pojemności aż 32 GB. Co ciekawe, sam tablet ma na tyle nieduże rozmiary, iż bez trudności można go umieścić w damskiej torebce, co docenią szczególnie panie. Należy zwrócić uwagę na zastosowane surowce, z których został wykonany tablet. Ich wytrzymałość sprawia, że urządzenie będzie służyło nam przez kilka lat. Sama obudowa została zbudowana, tak aby była odporna na zabrudzenia czy porysowania. Sprawdź: czytaj.

Samsung, przy tym rodzaju tabletu postawił na internet. Wzmiankowany system operacyjny, usprawnia przeglądanie stron. Łatwe przejście z jednej karty na kolejną jest nowatorskim rozwiązaniem w tabletach. Możemy zapomnieć o zacinaniu się stron albo o denerwujących przeskokach. Nowy interfejs pozwala na bezproblemowe przełączanie się po między aplikacjami i przy uruchomieniu wielu aplikacji nie odczujemy jakichkolwiek utrudnień. Dla zaciekawionych: cały artykuł.

smartfon

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Intrygującym rozwiązaniem jest usprawniona galeria oraz poprawiony korektor pisowni. Tablet został tak skonstruowany, aby cała rodzina mogła bez ograniczeń korzystać z przeróżnych aplikacji, co jest genialnym rozwiązaniem. Portale społecznościowe lub znane programy będą z pewnością bardzo dobrze funkcjonowały, a to wszystko dzięki zaawansowanemu systemowi.