Gdy wybieramy się z wizytą do kolegów albo kuzynów, którzy wychowują siedmiomiesięczne niemowlę, to obowiązkowo musimy zabrać ze sobą jakiś drobny upominek dla malucha. Zbyt drogi podarek może spowodować, że rodzice poczują się odrobinę skrępowani, więc lepiej skupić swoją uwagę na skromnych, lecz jednocześnie ciekawych czy użytecznych gadżetach. Trzeba dodać, ze producenci są naprawdę pomysłowi, zatem kupujący mają w czym wybierać.

Kolorowe zabawki do kąpieli dla dzieci(polecamy kurs czytania ze zrozumieniem) zawsze będą trafionym

zabawka rozwijająca dziecko

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

prezentem.

Nie ustępuj! Zachęcamy Cię, kontynuuj poszukiwania (http://ipschool.pl/pl/przedszkole) zajmujących postów. Może Ci w tym pomożemy? Zapraszamy zatem do naszej kolejnej strony.

Więcej: Firma Pontipino. Nawet gdy bratanica ma już dwa komplety tych zabawek, to następny zapewne się przyda – w końcu każdy opiekun świetnie wie, że gumowe zwierzątka można zabrać ze sobą na basen bądź na miejską plażę. A jeśli kupujemy tego typu zabawki, to skontrolujmy, czy mają one stosowne atesty i czy nie zawierają groźnych dla dziecka substancji, przykładowo ftalanów.
Tymczasem i te dwudziestoletnie, i te doświadczone matki będą zachwycone tymi zawsze przydatnymi akcesoriami. A do nich z pewnością wliczają się gryzaki dla niemowląt. Ząbkujący smyk może być bardzo marudny, a regularne podawanie leków przeciwbólowych całkiem mija się z celem. Dlatego panie kupują nawet po kilka gryzaków – gdy któryś z nich zostanie nadgryziony, to wtedy należy go szybko wymienić na nowy. Zresztą kilkumiesięczne pociechy z chęcią pobawią się gryzakami o fantazyjnych kształtach, nawet wtedy, kiedy nie cierpią z powodu męczącego bólu dziąseł.

bawiące się dziecko

Autor: Jessi R & Math R
Źródło: http://www.flickr.com

Wykaz pozostałych drobnych przedmiotów jest naprawdę długi – wszystko zależy w gruncie rzeczy od kreatywności ofiarodawcy, jak również od zaopatrzenia sklepu, gdzie zrobi on zakupy. Na górze tej listy z pewnością uplasują się różnego rodzaju butelki oraz smoczki, nietłukące się miseczki wraz z łyżeczkami do nauki jedzenia bądź siateczki do owoców. Jeśli ktoś sądzi, że gryzaki dla niemowląt lub ceratkowo-bawełniane śliniaczki są mało atrakcyjnym podarunkiem, to może zakupić bardziej niebanalny upominek. Nasza propozycja: . Na przykład, nocnik z melodyjką, tęczową lampkę ledową, kubek z dowcipnymi rysunkami bądź plastikowy podest. Jeśli dokładnie przeglądnąć ofertę internetowych czy tradycyjnych sklepów i poczytać wpisy na forach, to można znaleźć bardzo ciekawe pomysły na tanie prezenty.