Zamawianie prezentu dla malucha, a zwłaszcza dla noworodka sprawia wiele radości. W tradycyjnych czy internetowych sklepach można bez jakichkolwiek przeszkód dostać ciekawe artykuły, które spodobają się zarówno smykom, jak i ich opiekunom.

Niektóre czterdziestolatki wręczają ładny mundurek lub śliczną suknię, chociaż dwulatkowie na pewno woleliby dostać interaktywną zabawkę. Podobno przeważnie ofiarowujemy takie podarunki, jakie sami pragnęlibyśmy otrzymać, ale taką zasadę niełatwo byłoby odnieść do dzieci. Przeanalizujmy zatem parę trafionych pomysłów na ciekawy prezent.

dzieci czytające książeczki

Autor: Thomas Life
Źródło: Thomas Life

Dzisiaj w sklepach jest tak wiele zabawek, że kupujący może czuć się nieco zdezorientowany. Najbardziej popularne są bezdyskusyjnie zabawki plastikowe: tak klocki dla dwulatków, jak i różnokolorowe grzechotki dla małego dziecka są wykonane z tego materiału. Sporym zainteresowaniem cieszą się ostatnimi laty tzw. zabawki edukacyjne – niektóre zakłady niemal specjalizują się w ich produkcji.

Chcesz czytać więcej na podobny temat? Żaden kłopot. Wystarczy wyłącznie wejść na poniższe hiperłącze do artykułu (http://www.protlumaczenia.pl/) i przeniesiesz się na kolejną stronę.

I właśnie do takiej grupy wliczają się puzzle, które znajdziesz tutaj: ceneo.pl

Trwałe i całkowicie bezpieczne puzzle, komody albo wielobarwne zestawy akcesoriów bez dwóch zdań umilą naszym pociechom niejedno deszczowe popołudnie i długie jesienne wieczory. Dziecko w trakcie zabawy uczy się kreatywnościkreatywnego myślenia i poznaje otaczający świat. Według założeń zabawki montessori działają na wszystkie zmysły, równocześnie umożliwiając szkrabowi wszechstronny rozwój. A w sieci, a także w dobrych sklepach można łatwo znaleźć tak zabawki dla niemowląt, jak i dla czterolatków.

dzieci, zabawa

Autor: Mark McQuade
Źródło: Mark McQuade
Rodzice lubią kiedy ich bliźniaczki dostają praktyczne prezenty, czyli na przykład podkoszulek na upalne dni bądź nawet trochę za duży bodziak. Z kolei Franek i Zosia zapewne entuzjazmu taty nie podzielą, nawet jeśli odzież jest markowa. Dlatego warto zadowolić obydwie strony i podarować ubranka dla lalek- zobacz sam. Ciekawe, a czasem nawet bardzo zaskakujące wzornictwo sprawi, że sześciolatek będzie oczarowany, a i z położeniem pociechy spać nie powinno być większych problemów.

Chłopcy docenią zaangażowanie darczyńcy, jeśli na pościeli dostrzegą nadruk uniformu policjanta, a dziewczynki ucieszą się z nadruku pięknej sukni balowej. A rodzice z pewnością zauważą, że taki produkt został wykonany z wysokich jakościowo surowców.