Każdziutka mamusia ma pojęcie, jak ważna jest odpowiednia higiena malutkiego dziecka, które to jeszcze nie potrafi umyć się same. Do jeszcze niedawnego okresu kąpanie małego dzidziusia miała jedynie jedno uproszczenie – wanienkę, którą można było postawić wewnątrz jakimś bardziej wysokim miejscu, na przykład na stole, by było prościej utrzymać wewnątrz niej dziecko.

wanienka dla dziecka

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Furby
Jakie jednak unowocześnienia czekają na przyszłe lub obecne mamusie w XXI wieku? Odczytaj nasz felieton, a z pewnością się tej rzeczy dowiesz!
W obecnych czasach wanienka dla dziecka, to już nie tylko kawałek plastiku, wewnątrz którym i tak musisz się schylać aby trzymać dzieciątko tak, by się nie daj Boże podtopiło. W tej chwili wanienki dla dzieci bywają tak nowoczesne, że nie jeden pełnoletni z pewnością pragnąłby posiadać taką dla samego siebie.

Aby zasięgnąć większą ilość danych na przedstawiany tu temat, polecam inne absorbujące portale.

Wanienki ustawiane na regulowanych nóżkach pozwalających po dobierać wysokość, dodatkowe miejsce na przewijanie malucha po kąpieli, posiadająca specjalne wkłady, na których można usadowić bardziej wysoko dzieciątko, bez obawy o jego zdrowie, czy tez nawet taka posiadająca mini opcję salonu SPA z prysznicem i miękką podpórką, którą istnieje możliwość jednak nie trzeba wkładać do wanienki (ta opcja jest głównie w opcjach dla dziewczynek) – to wszyściutko odnajdziemy w „repertuarze” wanien przeznaczonych dla dzieci, od noworodków aż po dzieci nawet i czteroletnie.

Co do cen na wspomniane luksusy, to bywają one niewiarygodnie rozbieżne – w uzależnieniu od tego, ile mamy pieniędzy możemy kupić zwykłą plastikowa wanienkę za paręnaście złotych, albo zaopatrzyć się w calutki zestaw, który pomoże naszym osobom we wszystkim – tutaj jednakże cena wynosić może nawet około 500 złotych!