Każdziutka mamusia ma pojęcie, jak ważna jest odpowiednia higiena malutkiego dziecka, które to jeszcze nie potrafi umyć się same. Do jeszcze niedawnego okresu kąpanie małego dzidziusia miała jedynie jedno uproszczenie – wanienkę, którą można było postawić wewnątrz jakimś bardziej wysokim miejscu, na przykład na stole, by było prościej utrzymać wewnątrz niej dziecko.

wanienka dla dziecka

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Furby
Jakie jednak unowocześnienia czekają na przyszłe lub obecne mamusie w XXI wieku? Odczytaj nasz felieton, a z pewnością się tej rzeczy dowiesz!
W obecnych czasach wanienka dla dziecka, to już nie tylko kawałek plastiku, wewnątrz którym i tak musisz się schylać aby trzymać dzieciątko tak, by się nie daj Boże podtopiło. W tej chwili wanienki dla dzieci bywają tak nowoczesne, że nie jeden pełnoletni z pewnością pragnąłby posiadać taką dla samego siebie.

Aby dostać następne szczegóły na ten temat przejdź do kolejnej strony. W niej z pewnością zaciekawi Cię ciekawa treść (https://habapolska.pl/).

Wanienki ustawiane na regulowanych nóżkach pozwalających po dobierać wysokość, dodatkowe miejsce na przewijanie malucha po kąpieli, posiadająca specjalne wkłady, na których można usadowić bardziej wysoko dzieciątko, bez obawy o jego zdrowie, czy tez nawet taka posiadająca mini opcję salonu SPA z prysznicem i miękką podpórką, którą istnieje możliwość jednak nie trzeba wkładać do wanienki (ta opcja jest głównie w opcjach dla dziewczynek) – to wszyściutko odnajdziemy w „repertuarze” wanien przeznaczonych dla dzieci, od noworodków aż po dzieci nawet i czteroletnie.

Co do cen na wspomniane luksusy, to bywają one niewiarygodnie rozbieżne – w uzależnieniu od tego, ile mamy pieniędzy możemy kupić zwykłą plastikowa wanienkę za paręnaście złotych, albo zaopatrzyć się w calutki zestaw, który pomoże naszym osobom we wszystkim – tutaj jednakże cena wynosić może nawet około 500 złotych!