Czułości i przyjaźni wyszukują w internecie zarówno emeryci, jak i aktywni zawodowo młodzi mieszkańcy. W lokalnym internecie, funkcjonuje kilkanaście portali randkowych. Regularnie odwiedzają je miliony Polaków. To bez wątpienia znak czasu. Coraz więcej zakresów naszego życia przeniosło się do internetu, uważamy sieć jak niezbędne narzędzie i swobodnie z niego korzystamy, także do tego, żeby odnaleźć kolegi.

spotkanie

Autor: Office of Naval Research
Źródło: http://www.flickr.com
Portal towarzyski znacznie powiększa możliwość na odszukanie uczucia. Przede wszystkim jednoczą znaczną grupę ludzi, jaka ma taki sam zamysł – znaleźć miłość. Szukanie partnera spełniającego z góry określone wyznaczniki wpisywane w internetową wyszukiwarkę nie zawsze się sprawdza, albowiem serce nie sługa i jest w stanie mocniej zabić na widok totalnie kogoś odmiennego.

Wyszukiwanie partnera w sieci stało się obecnie nie tylko czymś powszechnym i naturalnym, lecz również ze względu na potencjał i zakres wydaje się najszybszą drogą do indywidualnego szczęścia.

To, czy znajdziemy życiowego partnera w dużym zakresie zależy od nas samych. Od tego, jak się ukażemy, i tego, czego wyczekujemy od drugiej osoby. Nie ma trafnego przepisu na to, jak podbić serce innej osoby, ale w dobie komputeryzacji, mamy bezproblemowy dostęp do portali towarzyskich.

spotkanie

Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti

Jeszcze niedawno dominowała opinia, że osoba szukająca partnera w sieci nie radzi sobie z kontaktami w świecie rzeczywistym. Jednakowoż przyczyny korzystania z serwisów są przeróżne, jak choćby niedobór czasu, lub pragnienie zapoznania kogoś spoza grona własnych znajomych.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, sprawdź przykłady opublikowane pod tym linkiem. Z pewnością odnajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Nieprawdą jest też, że osoby zakładające konta na portalach towarzyskich są ludźmi nieśmiałymi. Życie na stronach, to dla nich prosta postać kontaktowania się z pozostałymi.

W zawieraniu znajomości na portalach towarzyskich niewątpliwie trzeba zachować baczność. Faceci uwielbiają czasem zamaskować własny stan cywilny, lub wzrost, z kolei kobiety entuzjastycznie zaniżają swoją wagę. Jednakże przecież nie o to idzie, by kogokolwiek mamić, ale trafić na wyśnionego partnera i wspólnie spełniać marzenia. Może się okazać, że wymarzona osoba mieszka tuż za rogiem.