Któż nie lubi grywania na konsolach? Ostatnio dostrzec nawet nietrudno coraz bardziej znaczącą liczbę pań, które np. z własnymi facetami całymi dniami grywają w różnego rodzaju gry. Cóż, wielkie gratulacje dla panów, którzy mają akurat takie kobiety – są prawdziwym skarbem! Jednakże jeśli nawet para graczy zasadniczo nie posiada zbyt wielu pieniędzy na gry, niby skąd sfinansować własne hobby? W końcu sytuacja finansowa przeciętnego polskiego gracza nie jest najlepsza.

Na szczęście gry na Xbox 360 raczej nie muszą być przesadnie drogie!

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Kapitalna wiadomość dla całkowicie niepoinformowanych graczy – strzałem w dziesiątkę jest obejrzenie się za grami konsolowymi w tych miejscach, w których to najzwyczajniej sprzedaje się o wiele korzystniejsze cenowo gierki. Świetnym rozwiązaniem jest chociażby to, aby rozejrzeć się za grami na konsole na różnego rodzaju aukcjach. Pewnie większość osób doskonale wie, że w zasadzie nie ma żadnego ryzyka, jeśli w rachubę wziąć kupowanie na aukcjach.

Oczywiście zawsze można się na coś naciąć, lecz jeżeli nie podchodzimy do szukania extra gier tak jakby po macoszemu, zapewne nie dostrzeżemy najmniejszych problemów. To mit, że jeżeli kupimy grę na aukcji, to pewnie dostaniemy ją po długotrwałym czasie czekania.

Jeśli omawiany wątek niesamowicie Ci pasuje, to żeby uzyskać kolejne informacje na to zagadnienie, pójdź do oferty (https://www.scenariuszzycia.pl/lata-osobiste/) i kliknij tutaj.

A jeszcze na dodatek owa gierka będzie najzwyczajniej w świecie porysowana. Bez paniki! Nie jest trudno o Gry na Playstation 3, choć nie chodzi tylko o tę konsolę, które pod absolutnie wszystkimi względami są niesamowite. To musi cieszyć graczy z nieco biedniejszych krajów. Przecież niezależnie od kraju pochodzenia, każdy uwielbia konsole.

A zresztą nawet jeśli nie bardzo interesują nas używane tytuły, i tak moglibyśmy kupić na aukcjach, choć także w sklepie, wiele tańszych egzemplarzy (osobiście rekomenduję takie jak tu: ). Do tego, co jakiś czas są organizowane wielkie wyprzedaże, na przykład w hipermarketowych koszach łatwo o sporo kapitalnych gier, które na szczęście są całkiem tanie. Czyli ta osoba, która myśli, iż kategorycznie nie można zakupić taniej gier konsolowych jest w sporym błędzie. No tak właśnie jest!