Pewnym jest, iż nie istnieje rodzic, który nie miałby pojęcia o zabawkach Fisher Price. Są cudownie kolorowe, przykuwające uwagę i zbudowane tak, aby ułatwiały i stymulowały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby po prostu ofiarowywały mu wiele radości.

zabawki fisher price

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki edukacyjne Fisher Price pomagają naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, kolorów, w polepszaniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i kreatywności (sprawdź na Ukochanym przez maluchy produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który to potrafi zaciekawić zabawą malucha na wiele błogich chwil. Ponieważ to właśnie na skutek zabaw szkrab nauczy się liczb oraz rozpoznawania kształtów i kolorów.

Dziecko wkłada do małych otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę rozbrzmiewa wesołym śmiechem, mówi jakie mają kształty i jakie są się na nich cyfry.

Kliknij śmiało ten link a stwierdzisz, że w najświeższym źródle (https://wilanow.varsovia.edu.pl/) zaprezentowano niesamowicie ciekawe materiały. One także są pasjonujące.

Przedstawia wpadające szybko w ucho piosenki komunikując się przy tym z dzieckiem w języku polskim. Jednak zabawki Fisher Price (to nie tylko zabawki. To też wyprawka dla naszego niemowlaka, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Podarujmy więc naszym dzieciom ciekawą zabawkę. Kiedy obserwujemy, jak swoimi malutkimi dłońmi próbuje włożyć kwadrat do okrągłego otworu, nie ingerujmy, aby zaprezentować odpowiedni sposób (zobacz ofertę w sklepie Dzięki owym zabawkom możemy dostrzec, jak dziecko uczy się radzenia z przeciwnościami losu i opanowuje umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu.

Zabawka Fisher Price

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy wiemy, że zabawa jest istotnym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także zaobserwujemy ciekawe modele, które zauroczą nasze dziecko, np. firmy Wader (zobacz przykład). To firma, która od wielu lat znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek ma wiele elementów wprawianych w ruch, dzięki czemu zabawa nigdy nie powieje nudą, są wielofunkcyjne np. duże auta pełnią rolę jeździka. Posiadają śliczne, żywe kolory i interesujące projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na podwórku. Wader to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.