W dzisiejszych czasach nagrywanie filmów stało się niesamowicie proste. Każdy z nas może chociaż na chwilę zostać filmowcem, nie potrzeba do tego jakiegoś specjalistycznego sprzętu, wystarczy przecież zwykły smartfon, by uwieczniać różne chwile. Rzecz jasna, to jest już niewystarczające, jeśli chcemy tworzyć całkiem profesjonalne filmy. W takim wypadku niewątpliwie celujemy w bardziej fachowe sprzęty, jak GoPro Black.

Zobacz informacje-

kamerka go pro

Autor: Creative Tools
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to niesamowicie szybki oraz najwydajniejszy model kamery GoPro w historii. Taka kamera to co ważne pełnowartościowy standard 4K z szybkością 30 klatek na sekundę. To jednocześnie nieosiągalne dla innych kamer tego typu opcji zwolnienia materiału w jakości 1080p.

Przedstawiany pełny tekst (http://www.vidkon.pl/systemy-do-telekonferencji) ma dane, które omawiają ten temat, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

Dzięki 120 klatkom na sekundę można otrzymać czterokrotne spowolnienie przy utrzymaniu całkowitej płynności. Taką możliwość bez wątpienia docenią wszyscy zawodowcy. Wciąż bardziej powszechne stają się kamery na kask motocyklowy. O tego rodzaju kamerze należy pomyśleć tym bardziej z dwóch powodów. Pierwszy to kwestia prawna, gdyż nagranie naszej jazdy jest w różnych sytuacjach potrzebne, aby udowodnić, że nie zrobiliśmy nic złego. Podczas jakiegoś wypadku obraz zapisany na kamerze będzie dowodem, kto popełnił wykroczenie. Drugi powód jest także ważny – to filmowanie naszych podróży. Rozwój techniki umożliwił miniaturyzację kamery do takich wielkości, iż stały się naprawdę mobilne oraz można je zabrać właściwie wszędzie. Jednocześnie dają świetną jakość obrazu.

motocykl

Autor: Luigi Rosa
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku kamery na kask motocyklowy podstawą jest kąt widzenia, a mianowicie najlepiej 170 stopni. Wybór tego typu sprzętu jest całkiem spory i nie ma z pewnością trudności, aby ją zakupić, jednak jeśli chcemy produkt już sprawdzony oraz dobrej firmy, to dobrze zastanowić się nad zakupem, wspomnianej wcześniej, kamery GoPro. Największym plusem tego rodzaju sprzętu jest posiadanie trybu Superview i sześćdziesiąt klatek podczas nagrywania w jakości HD. Bez wątpienia jednak we wszelkich testach najlepsza okazuje się GoPro czwartej generacji. Jej ogromną zaletą jest możliwość nagrywania w rozdzielczości 4K. Prócz wbudowanego modułu Wi-Fi komunikacja z tym urządzeniem może odbywać się przy pomocy systemu Bluetooth. Wynik, który może robić wrażenie to nagrywanie 120 klatek na sekundę z jakością Full HD. Taka kamera sportowa nie kosztuje mało, lecz na pewno jest tego warta.