Jeszcze nie tak wcale dawno temu temu duża gruba Polaków stawiała raczej na bierne spędzanie wolnego czasu. Lubiliśmy oglądanie telewizji i granie na komputerze. Na chwilę obecną sytuacja ta jest już całkiem inna. Duża grupa osób decyduje się na weekendowe wycieczki bądź trwające nieco dłużej urlopy, w czasie których spędza czas w sposób aktywny. Wśród miejsc odwiedzanych z chęcią znajdują się góry.

dron

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com
Fani oryginalnych pamiątek z własnych wyjazdów bez żadnych wątpliwości słyszeli już o czymś, co określa się jako dron GoPro Karma – nie ma lepszego sprzętu. O tym wielkimvciekawym wynalazku można było dowiedzieć się pod koniec ubiegłego roku. Obecnie dron GoPro Karma to marzenie znacznej części osób, które cenią sobie niecodzienne pamiątki z wakacji. Kamery sportowe to obecnie wuelki hit wśród osób, które oddają się białemu szaleństwu, skaczą na bungee czy stawiają na snowboard. Poleca się je również osobom lubiącym raczej spokojne wędrówki po górskich szlakach. Prawidłowo wyposażona kamera o charakterze sportowym pozwoli nie tylko wykonać bardzo dobre zdjęcia, ale także nakręcić film.

W czasie jazdy na nartach lub wędrówki po górach można przytwierdzić ją do kasku czy chociażby plecaka i zwyczajnie włączyć. Wszystko zrobi się bez naszego udziału. Kamery sportowe nie kosztują mało, ale na chwilę obecną ich ceny wyraźnie spadają. Dzięki temu już naprawdę często mogą pozwolić sobie na ich zakup pospolici zjadacze chleba, którym zależy zwyczajnie na tym, aby ze swojego wypoczynku przywieźć oryginalną pamiątkę.

kamera go pro

Autor: Creative Tools
Źródło: http://www.flickr.com
Filmiki nagrywane kamerami sportowymi są wyjątkowo naturalistyczne. Odpowiedni kąt ujęcia gwarantuje to, że podczas oglądania takiego filmu można na chwilę poczuć się tak, jakby znowu znalazło się w danym miejscu w samym centrum wydarzeń. To właśnie za coś takiego naprawdę mocno cenione są kamery sportowe, których sprzedaż cały czas rośnie, http://gohero.pl/. Bez najmniejszych wątpliwości trend ten jeszcze długo się utrzyma. Obecnie bowiem duża grupa osób lubi chwalić się tym, jak wyglądał ich urlop. A kamera mająca sportowy charakter nadaje się do tego celu bardzo dobrze. Idąc dalej, nakręcone nią filmiki można od razu wstawiać na swoim koncie na serwisach społecznościowych. Dostępne dzisiaj kamery sportowe wyposażone są bowiem w możliwość bezprzewodowego łączenia się z Internetem. To jeszcze silniej zwiększa możliwości ich zastosowania.