dziecko tagged posts

Prezent dla dziecka – jaki warto kupić? Spełniający życzenie czy wpływający na rozwój? Oto parę praktycznych propozycji

Urodziny, dzień dziecka, Wigilia – okazji do kupowania prezentów swoim dzieciom jest naprawdę wiele. Częstokrotnie lubimy obdarowywać nimi również maluchy innych członków rodziny – a zatem siostrzeńców, bratanków, wnuczki, wnuków. Co jednak najlepiej kupić? Czy zawsze powinno się kierować się życzeniami najmłodszych? Czy to, co da im szczęście, faktycznie jest dla nich najlepsze, idealne? Niekoniecznie. Dobrze, aby prezenty oprócz zapewniania uśmiechu także czegoś uczyły, rozwijały.
więcej...

Jeżeli twój maluch będzie potrzebować dobrej spacerówki, pójdź do salonu z wyposażeniem dla najmłodszych

Przychodzi taka chwila, gdy dziecko musi zostawić głęboki wózek i przesiąść się do wózka spacerowego. To naturalna część postępującego rozwoju, gdyż ma już silnie wykształcone kości i może już swobodnie siedzieć. Dla maluszka spacery w spacerówce okazują się wielką przygodą, jak także okazją, aby podziwiać oraz poznać otaczający je świat.
więcej...

Budowa placu do zabaw – a więc, kilka rzeczy, które to warto na ten dokładny temat wiedzieć

Placyk do zabaw to lokalizacja, które kojarzymy z dzieciakami - ich uśmiechniętymi buziami oraz zabawą, wewnątrz którą to wciągają przeróżne inne Dzieciaki. Dość często jest w ten sposób, że placyk do zabaw bywa miejscem, gdzie dzieciaki nawiązują swoje pierwsze kontakty wraz z rówieśnikami, czy też nawet i tworzą własne pierwsze przyjaźnie.
więcej...

Jak kupić doskonały podarunek dla dziecka? Dobre rady dla kobiet, które właśnie wyruszają na zakupy

Zamawianie podarunku dla malucha, a zwłaszcza dla miesięcznego bobas sprawia wiele radości. W tradycyjnych czy wirtualnych sklepach można bez jakichkolwiek przeszkód dostać interesujące gadżety, które spodobają się zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom.
więcej...