dziecko tagged posts

Jeżeli twój maluch będzie potrzebować dobrej spacerówki, pójdź do salonu z wyposażeniem dla najmłodszych

Przychodzi taka chwila, kiedy dziecko musi porzucić głębszy wózek oraz przesiąść się do wózka spacerowego. To normalna część postępującego rozwoju, gdyż ma już silnie ukształtowane kości i może już swobodnie siedzieć. Dla maluszka wycieczki w spacerówce są wielką przygodą, jak również okazją, żeby podziwiać oraz poznać otaczający je świat.
więcej...

Jazda konna – kiedy rozpocząć naukę, w jaki sposób się do niej przygotować?

Nauka jazdy konnej jest to ogromna przygoda, którą możemy zacząć w każdym wieku. Koń to śliczne, inteligentne jak też wrażliwe zwierze. Budzi nie tylko sympatię, ale i szacunek. Dobrze jest poznać bliżej tego czarownego czworonoga - najlepiej z jego grzbietu.
więcej...

O czym trzeba pamiętać, jeżeli się będzie chciało zakupić jakiś ciekawy prezent dla jakiegoś dziecka.

Wielu dorosłych wybierając prezent dla dziecka może mieć z tym duży problem. Wynika to z faktu, że już kilkulatki mają jakieś zainteresowania i preferencje, i dorośli mają obawy, że nie trafią z upominkiem.
więcej...

Akcesoria dla maluchów i mam

Dzieci brudzą się przez cały czas, w czasie posiłku pożywienie odnajduje się rzeczywiście wszędzie, na buzi, rączkach, brzuszku. Każda matka wie, że ręcznik zawsze musi mieć pod ręką, przydaje się nawet poza domem.
więcej...