dziecko tagged posts

Jakiego rodzaju zabawki wybrać dla swojej pociechy?

Już od pierwszych dni po przyjściu dziecka na świat staramy się zagwarantować mu wszystko najlepszej jakości. Zbieramy wyprawkę, zakupujemy zabawki. Na co jednak powinniśmy zwracać uwagę w trakcie zakupów? Na pewno najbardziej istotną kwestią podczas kupowania niezbędnych akcesoriów oraz zabawek dla dzieci jest kwestia ich bezpieczeństwa. Jednym z pierwszych akcesoriów, które wybieramy dla naszej pociechy jest wózek.
więcej...

Zajęcia sportowe i inne dla dzieci

Jeśli marzy nam się, żeby dzieci dobrze się bawiły trzeba zapewnić im moc atrakcji. Każde dziecko jest inne i przy organizacji zabaw trzeba o tym pamiętać. Niektóre dzieci będą wolały poskakać na skakance inne będą wolały gry drużynowe. Tak, więc zajęcia z judo dla dzieci na pewno nie przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Mimo to dobrze zaprowadzić naszą pociechę na tego typu zajęcia. Może mu przypadną do gustu. Dobrze jest od maleńkości wpajać dziecku miłość do sportu. Zapisywanie dziecka na rozmaite zajęcia sportowe pozwoli mu znaleźć te ulubione.
więcej...

Jazda konna – kiedy rozpocząć naukę, w jaki sposób się do niej przygotować?

Nauka jazdy konnej jest to wielka przygoda, którą można zacząć praktycznie w każdym wieku. Konik to śliczne, mądre i wrażliwe zwierze. Wzbudza nie tylko sympatię, ale i respekt. Dobrze jest poznać bliżej tegoż uroczego czworonoga - najodpowiedniej z jego grzbietu.
więcej...

Urodzenie się pociechy – co może być potrzebne?

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że narodziny dziecka to naprawdę niezwykły moment w życiu każdej świeżo upieczonej mamy oraz świeżo upieczonego taty. Na przyjście dziecka na świat czeka się aż dziewięć miesięcy. Jest to czas, który należy wykorzystać na zebranie wyprawki. Pojawia się pytanie, co powinno się w niej znaleźć.
więcej...