dzieci tagged posts

Niepowtarzalne chwile utrwalone na fotografiach. Kto wykona dla nas cudowne sesje zdjęciowe, które będą pamiątką na długie lata?

Wiele osób ”zapamiętuje” chwile na fotografiach. Profesjonalni fotografowie mają wiele pracy na imprezach typu wesele czy komunia, ale robimy również mnóstwo zdjęć na wakacjach, imprezach rodzinnych itd. Bardzo wielu ludzi poza zdjęciami uroczystości ślubnej i wesela, chce mieć też wykonaną sesję narzeczeńską, a kiedy maluszek pojawi się już na świecie – sesję niemowlęcą. Czas dość szybko płynie, maleństwa rosną, a my zapominamy, jak wyglądały zaraz po narodzinach.
więcej...

Mozaiki magnetyczne i kredki Crayola – w jaki sposób dziś odpowiednio rozbudzić w dziecku pomysłowość?

Dzieci to bardzo pomysłowe istoty, a rolą rodzica jest tą kreatywność rozbudzić i wzmacniać.
więcej...

Imponujące i nowoczesne place rozrywek dla brzdąców

Dzisiaj place do rozrywek dla dzieci wyglądają fantastycznie. Jest tam wszystko co powoduje radość maluchów i gdyby mogły byliby w tym miejscu przez pełen okres korzystając z każdej atrakcji czy też z każdego urządzenia które są w tym miejscu szykowane dla maluchów.
więcej...

Naprawdę wszyscy rodzice muszą dbać o spędzanie wolnego czasu z własną pociechą

Moim skromnym zdaniem celem każdego szanującego się rodzica jest to, aby najzwyczajniej jego dziecko w żadnym razie nie uskarżało się na znużenie. Wiadoma kwestia: dzieciaki są często niesforne, trudno je sensownie zająć, lecz jakby nie patrzeć to nigdy nie zmienia faktu, że każdy z rodziców powinien dbać o to by jego pociecha nie wychodziła z założenia, iż jej funkcjonowanie nie jest ciekawe.
więcej...