dzieci tagged posts

Jaką rzecz możesz kupić swojemu synowi?

Sam nie wiem jak ty drogi rodzicu, lecz osobiście mam często bardzo duże problemy z tym, aby najzwyczajniej kupić coś kapitalnego własnemu synowi. Jednak oczywiście koniec końców jednak mi się udaje. Myślę, iż za często myślimy, że porządna zabawka niejako automatycznie musi być drogim wydatkiem.
więcej...

Odzież zimowa dla dzieci- dobrze jest pomyśleć nad tym nawet obecnie

Kiedy nadchodzi zima musimy mieć porządne ubranie. Jednak nim nadejdą potężne mrozy warto je przewidzieć i kupić odpowiednie kurtki, czapki i obuwie. O ile z butami nie ma dużego problemu, bo ma być ono dość stabilne i ciepłe, o tyle z ciuchami wielu rodziców ma problem. Zwłaszcza matki, które chcą by ich pociechy wyglądały dobrze.
więcej...

Mozaiki magnetyczne i kredki Crayola – w jaki sposób dziś odpowiednio rozbudzić w dziecku pomysłowość?

Dzieci to naprawdę kreatywne istoty, a rolą rodzica jest tą kreatywność rozbudzić i rozwijać.
więcej...

Które zabawki warto kupić córeczce na dzień dziecka?

Wielkimi krokami przybliża się do nas najbardziej wyczekiwany dzień przez nasze pociechy, czyli dzień dziecka. Jest to czas niezmiernie utęskniony czas przez nasze pociechy ze względu na spore atrakcje, oraz prezenty, jakimi zostaną obdarowane. Przed rodzicami staje w związku z tym trudne zadanie wyboru dla nich atrakcyjnego podarku, który będzie w stanie zagwarantować im uciechę na względnie długotrwały czas.
więcej...