dzieci tagged posts

Najważniejsze akcesoria dla początkujących rodziców

Przyjście na świat pierwszego dziecka na pewno jest bardzo wyjątkowym momentem w życiu praktycznie każdego człowieka. Zwykle towarzyszą temu spore emocje, ale warto podejść do całej tej sprawy także i w nieco chłodniejszy sposób – w końcu musimy od samego początku zrobić wszystko, co tylko jest możliwe aby zagwarantować naszemu dziecku naprawdę dobrą opiekę.
więcej...

Jak kupić doskonały podarunek dla dziecka? Dobre rady dla kobiet, które właśnie wyruszają na zakupy

Zamawianie podarunku dla malucha, a zwłaszcza dla miesięcznego bobas sprawia wiele radości. W tradycyjnych czy wirtualnych sklepach można bez jakichkolwiek przeszkód dostać interesujące gadżety, które spodobają się zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom.
więcej...

Wanienka dla dziecka – a więc, kąpanie malutkiego dziecka nie jest zmuszone być straszne!

Każda mama ma pojęcie, jak ważna bywa odpowiednia higiena małego dzieciaka, które jeszcze nie umie umyć się same. Do jeszcze niedawnego okresu kąpiel malutkiego dzidziusia miała jedynie jedno uproszczenie - wanienkę, którą można było postawić w jakimś wyższym miejscu, dla przykładu na stole, by było prościej utrzymać w niej dzieciątko.
więcej...

Klocki z drewna dla dzieci to dobra inwestycja

Powinniśmy przekonać się czy zabawki są bezpieczne
Dzieci posiadają wiele różnych planów więc nie zawsze korzystają z zabawek w taki sposób, jak planował to ich wykonawca.
więcej...