dzieci tagged posts

Pieluszki tetrowe wciąż okazują się być konieczne przy małych dzieciach

Nadal pieluszki tetrowe są niezbędne przy niemowlętach. Jeszcze paręnaście lat temu, gdy nie korzystało się z pieluszek jednorazowych, wszyscy używali z pieluszek tetrowych, które należało prać, suszyć i wyprasować, zanim ponownie mogły zjawić się na pupce niemowlęcia.
więcej...

Ważne dla każdego dziecka – aktywność na placu zabaw. Czemu to tak istotne i jaki musi być plac zabaw? Co tam nie może zabraknąć?

Place zabaw to miejsce służące rozrywce najmłodszych, a także mające wpływ na ich odpowiedni rozwój. Powinny być odpowiednie przygotowane, wszystkie części do zabawy powinny być dokładnie sprawdzone zanim zostaną przekazane do użytku. Jednocześnie, elementy te muszą być różnorodne, dostosowane do wieku dzieci, powinny również spełniać właściwą rolę.
więcej...

Mozaiki magnetyczne i kredki Crayola – w jaki sposób dziś odpowiednio rozbudzić w dziecku pomysłowość?

Dzieci są z reguły niezwykle kreatywne, więc warto ćwiczyć ich pomysłowość.
więcej...

Przepyszny oraz niesamowicie uniwersalny poczęstunek na przyjęcie dla dzieci

Przyjęcie dla najmłodszych jest nie lada wyzwaniem dla organizatorów. Każde dziecko ma inne upodobania a także zdarzają się dzieci, które niechętnie przysiadają do posiłku. Aby nasze przyjęcie było udane, trzeba przyrządzić przekąski, które zasmakują każdemu uczestnikowi imprezy.
więcej...