Monthly Archives December 2017

Branża IT – dlaczego jest faktycznie najlepszym środowiskiem dla freelancerów, czyli wolnych strzelców?

Czasy, gdy kategoryczna większość osób pracowała na etacie - przepisowe 8 godzin już dawno minęły. Dzisiaj stosunek pracy się zmienił, jako że musiał się dostosować do wymagań nowoczesnego rynku i pracownicy mają o wiele bardziej elastyczne podejście do wykonywanych przez siebie zawodów. Faktycznie dużą popularnością odznacza się między innymi freelancing.
więcej...

Komfortowe pensjonaty oraz domki w popularnych miejscowościach uzdrowiskowych

Duszniki-Zdrój oraz Polanica-Zdrój to bardzo słynne miejscowości uzdrowiskowe, jakie znane są z licznych pensjonatów oraz sanatoriów. Mnogość osób przybywa tam w celach zdrowotnych oraz leczniczych.
więcej...

Termometry dla dzieciaków i dla dorosłych

Tak naprawdę wszyscy powinni mieć w domu termometr. Bo nigdy nie wiemy, w którym momencie może się przydać. A jeśli chodzi o termometry to jest ich pełno. Wybór jest tak ogromny, że może się w głowach zakręcić. Kiedyś popularne były termometry rtęciowe, ale z powodu rtęciowego wkładu nie produkuje się ich już. Gdy tego typu termometr pękł, to niestety nie była to przyjemna sprawa, bo jak wiemy rtęć jest trująca. Dziś posiadamy termometry elektroniczne, które potrafią bardzo dokładnie zmierzyć nam temperaturę.
więcej...

Interesujące akcesoria do celów militarnych i podobnych

Teraz coraz powszechniejsze stają się akcesoria związane z różnego typu militariami i dzieje się tak nie bez powodu – coraz popularniejszy jest nie tylko zawód żołnierza, ale również rozmaite aktywności z nim spokrewnione – przykładowo interesujące obozy survivalowe lub paintball. Choć są to z pozoru zwykłe hobby, nieraz wymagają sporej inwencji, dobrej kondycji oraz odpowiedniego wyposażenia.
więcej...