akcesoria tagged posts

Potrzebne artykuły dla niemowląt i trochę starszych pociech

Do dnia 1 czerwca pozostało nam już bardzo mało dni. Mnóstwo rodziców z pewnością już teraz zastanawia się nad wyborem prezentu na swoich dzieci.więcej...

Wychowawcze zabawki rozwijające wyobraźnię naszego dziecka- poznaj naszych ulubieńców

Pewnym jest, iż nie istnieje rodzic, który nie słyszałby na temat zabawek Fisher Price. Są bajecznie kolorowe, absorbujące malucha i zaprojektowane tak, aby wspierały i pobudzały rozwój dziecka, ćwiczyły jego sprawność w małych rączkach i aby po prostu dawały mu wiele radości.
więcej...

Najważniejsze akcesoria dla początkujących rodziców

Przyjście na świat pierwszego potomka niewątpliwie jest niezwykle szczególnym momentem w życiu dosłownie każdego człowieka. Zazwyczaj towarzyszą temu ogromne emocje, ale dobrze będzie podejść do całej tej sprawy również i w chłodny sposób – przecież musimy od razu zrobić wszystko, co tylko jest możliwe aby zagwarantować naszemu dziecku rzeczywiście troskliwą opiekę.
więcej...

Jakie formy zabawy warto wybrać dla dziecka?

Dziecko potrzebuje od rodziców poświęcenia sporej ilości czasu, w której bardzo ważną rolę dla jego samopoczucia, ale równocześnie zdrowego rozwoju odgrywa zabawa. Jakiego rodzaju właściwe formy rozrywki warto zapewnić najmłodszym pociechom? Oto kilka propozycji.
więcej...